Uz pol roka chora caste zapaly dutin, bludny kruh, ako to zvladate pracujuci?

Príspevok v téme: Uz pol roka chora caste zapaly dutin, bludny kruh, ako to zvladate pracujuci?
Okt

Ahojte, odkedy som na jesen minuleho roka chytila zapal hrdla, ktory vyzeral ako mononukleoza, ktora sa nepotvrdila, vraj prekonana v minulosti podla Igg, zapal mi presiel do dutin a nevedela som sa z toho vykopat. S prestavkami som v podstate uz pol roka chora. Mam pauzu napriklad mesiac dva ked mi nic nie je, alebo ma pobolieva len hrdlo max. Naposledy mala kolegyna virozu, velku nadchu kasel, samozrejme som to od nej dostala. Tým, že mam oslabene dutiny, samozrejme nadcha mi udrela tam, som dva týždne doma, na atb, beriem tretiu skatulu, nastastie horucky uz presli, ale dutiny mam cele ako pod vodou, plus od vcera nepocujem, nieco mi prasklo bolestivo v lavom uchu. Musim vsak nastupit do prace. Hypoteka, pozicky nepustia. Mám z toho uz kvalitne uzkosti a depresie. Dnes som cely den lezala a od rana sa nebola schopna ani napit ani najest z depresie, ze co dalej. Viem, ze zapal dutin sa lieci aj 6 týždnov, ale tolko si nemozem dovolit byt doma. Je tu niekto kto sa z takeho bludneho kruhu dostal? Vcera som uz prepadla totalnemu zufalstvu a porevala som si. Jedine co chcem, je byt zdrava, lebo takymto stylom neviem co so mnou dalej bude. Dufam, ze sa tu najde nejaky pozitivny pribeh, ktory z takeho dna skoncil dobre.

Okt

SPT - vsetko to robim, aj cesnak, aj kurkumu, aj serapeptazu aj cordyceps, kapucinku, vitamin C, ale ja stale vravim, ze keby bola moznost odist na mesiac prec hned by som sa vyzdravela, keby nebolo vsade okolo mna slovicko "musim"

Okt

Tomas - ja viem, len zial nemam na vyber, kolegyna ma naplanovanu dovolenku a nemoze ostat kancel prazdny (verejny sektor) a tiez nemozem riskovat vypoved, potom si to mozem hodit rovno, z coho by som zaplatila hypoteku a pozicky. Ja viem, ze to je zacarovany kruh. Aby som sa vyzdravela potrebovala by som tak 4 tyzdne, co je nerealne. Pamatam si ako sa mi raz podarilo dostat anginu v skusobnej dobe a uz bol problem.

Tomas12345

Do roboty nechod, inak ty tá choroba neustúpi ale bude sa s tebou tiahnut ešte dlhé mesiace....

Skús aj niečo protizápalove napriklad protizapalovu kurkumu, cesnak, cibula, skorica. Popritom kvalitné probiotiká z lekárne a každý druhý den deci mrkvovej štavy.

Okt

SPT - bolo to od slovenskeho vyrobcu, asi tu nemozem pouzit nazov a bolo to 250 000 IU neviem ako sa to presne pise...kazdopadne mam daco asi v dutinach nedobre ked sa mi to vracia

SPT

Aku serrapeptazu si uzivala ? a kolko ? Uzivaj aj to na odmaskovanie tak isto doporucujem oreganovy olej je antimikrobialny alebo immunity 21c

SPT

Zapaly su sposobene roznymi bakteriami , virusmi, kvasnymi kulturami .Odporucam brat kazdy den probiotika pretoze viac ako 80 % tvoria imunitu nase creva.
Odporucam vyplach roztokom GSE, koloidnou striebornou vodou alebo inymi sirokospektralnymi prirodnymi antimikrobialnymi prostriedkami.
GSE roztok je ucinny aj na zlateho stafylokoka, streptokok...

Okt

a k rodicom, mam len mamu a ta ma ma vysoko v pazi :D este mi nalozi, ked som chora, co mam robit, takze zo strany rodicov pomoc nulova, do toho mi ochorel maly, takze sa trapime...ale muz nakupuje aspon vecer, ked dojde domov, dnes nastastie nas zachranil kuracimi nugetkami, ako ja nepotrebujem jest nejak, ale tym, ze mam doma aj maleho od dnes, musim nieco navarit