Telesná v škole

ahjaj

Gymnastika je veľmi dôležitá pre chrbticu. Stojka na rukách, na hlave, kotrmelec, mostík, či sviečka je všetko kompenzáciu sedavé činnosti. Ak sa decko hrbi, beh alebo volejbal mu nepomôžu. A pre decko do 15 rokov posilovna nie je príliš vhodná.

dobreuz

Lenže by telocvikári museli byť odborne školený a na to vraj nie sú peniaze. Ake keď niekto chce tak aj bez telesnej môže byť fit, ja som nikdy nejak neriešil telesnú a športujem, lebo ma to napĺňa a aj posúva v osobnostnom rozvoji.

balance

dobreuz aj moderne sporty by sa mohli zaradit, par hodin jogy, par hodin bojove umenie, par hodin tajci, potom ako hovoris aj posilka a aj naucit ako cvicit v posilke, ako sa stravovat a telesna kazdy den. je to extra dolezity predmet pre nase zdravie.

dobreuz

Nebola by zbytočná ak by bol systém dobre vymyslený, napr. hral by sa futbal, florbal, atď... To ma vždy bavilo, hlavne ako brankár :D Ale celkom aj v poli. A tí čo by hrať nechceli, tak by cvičili posilku alebo niečo iné. A nie takým štýlom že povie učiteľ „ta v sylabách máme že dnes musíme cvičiť na hrazde a holt smola“.

Antisexx

Suhlasim Filip. Zbytocny predmet.
Clooo- ale ty ako ucitel si to mas znacit. Nas ucitel si to znaci ked mu ziacka povie ze ma kramy. Takze mu to nemoze povedat viackrat za mesiac.

dobreuz

Clooo sranda, že sa tu rieši necvičenie na telesnej :D Ja som sa tiež vyhýbal telesnej ak bola gymnastika, tú z duše nenávidím :D A väčšina asi tiež a popravde telesná na školách je 100 rokov za opicami :)