Telesná v škole

clooo

Antisexx, menštruáciu nemám, no jedno viem isto...Menštruácia netrvá 30/31 dní v mesiaci resp. 10 mesiacov počas školského roka...

Antisexx

Clooo, sranda, u nas na telesnej su zas chalaní tí leniví, šak tam cvicia tak traja :D a vidiet, ze si menstruaciu nikdy nemal, ani by som ti to neprijala..

clooo

A koľko hodín do roka cvičíš ? Na strednej škole ako aj na druhom stúpni základných škôl to je jeden otras. Dievčiská sedia na lavičkách neprezlečené v úbore. Vyhovárajú sa na choroby, menštruáciu, no zdvihnúť svoje lenivé zadky, spraviť niečo pre svoje zdravie nie sú ani trochu ochotné...

ella811

Ahoj takže ja na telesnej cvičím normálne legíny, tričko s krátkym športové, tenisky. Nie, podprsenku si nemením, ale viem, že nie je dobré cvičiť v podprsenke neurčenej na šport, takže keď cvičím sama, alebo idem na nejakú súťaž atď mám športovú podprsenku. Sprchy máme, ale keďže telesná je prvá hodina tam sme radi, že sa stihneme prezliecť a dobehnúť na druhú hodinu. Možnosť sprchovania teda neprichádza do úvahu. Aj keď myslím, že to tak je všade a vždy aj bolo...neviem na čo slúžia tieto otázky, ale podľa mňa to nie je nejako poburujúce, alebo tak, keďže byv tom prípade bolo potrebné nosiť si aj uterák atď...a o hygiene ani nehovorím, staré školy...A počas menštruácie cvičím. Keď mám najhoršie dni a som na tabletkách, aby som neodpadla, tak vtedy nie, alebo proste oboznámim učiteľku s okolnosťami a cvičím normálne, len napr nebehám,a lebo nerobím gymnastiku alebo čo. :D šport iba pomáha na zmiernenie bolesti to sú fakty, aj keď väčšina z nás žien, je rada, že vôbec stojí na vlastných...
Toľko k tvojim otázkam.