Kde sú tie baby ktorým to nevadí?

Príspevok v téme: Kde sú tie baby ktorým to nevadí?
ustavnysud

Vždy keď tu je téma o tom, že chlap je 25 ročný 20 ročný a nikdy nemal sex a vzťah tak sa tu nájde veľa žien, ktoré napíšu že im to nevadí...
Tak kde potom ste? Kde mám hľadať baby ktorým to nevadí? Sú schované doma? Zalezené v knižnici? Alebo ja fakt neviem... ja keď počujem aké drzé... vždy som sa len stretával s tým, že sa baba vysmiala keď bol niekto neskúsený v sexe a ženy čo som v živote stretol, čo mali chlapov tak mali sexuálne narážky a nemali vôbec žiadny problém pýtať sa mňa na úchylné veci.... čo sa to deje dnes s tými ľuďmi :(
a kde sú tí dobrí? kde ste vy baby, ktorým záleží na vzťahu, na láske a nemáte 500 sexuálnych partnerov?

pp

Kde sú? Tam kde hladas, chodis, asi nie. Hladaj tam, kde je priroda, dobrocinne aktivity, sport, knihy, divadlo. Rozmen si to na drobné. Hladaj podkategórie vyssie uvedeného. Nehladaj: disco, robota, net, bar, herna, restika, nákupne centra,kino, zábava. Lebo zas narazis na povrchne rajdy, a to nechces.

Marconello

clooo tvoja teoria je nezmysel. Moj otec je tiez podnikatel, mame viac penazi, ale baby sa po mne nikdy nehrnuli. Dnes uz je tazko rozlisit kto je bohaty a kto chudobny. Aj chudobny clovek si moze kupit smartphone za 100 euro co vyzera rovnako jak iphone za 900. Zeny idu predovsetkym po namyslenych grazlikoch, co navonok dobre vyzeraju, su nafuknutí z posilky, ovesaní retiazkami a pod. Ti najslusnejsi chlapci ostavaju sami.

dobreuz

Ja mám skoro 20, tiež som nezažil vzťah ani bozk a ani nie som pekný ani Rambo na steroidoch a čo už :) Nemám z toho komplexy ale že vôbec :) Proste vzťahy neriešim a Vám radím to isté.

clooo

Ako vtip by to možno pre niekoho bol dobrý, no, žiaľ, je to krutá realita, s ktorou sa niekto snaží zmieriť tak, že sa utieka k viere, niekto sa hrá na asexuála...