Milenecký vzťah

Príspevok v téme: Milenecký vzťah
Amateri1BB

Prosím dámy o názor. Keď medzi Vami a nejakým mužom prebehne iskra a chcete sa stretávať za účelom sexu, tak sa s daným mužom stretávate zásadne tajne, alebo sa stretávate verejne a jednoducho pôsobíte ako dvojica, ktorá sa stretáva/ randí , atď ? Je pre mňa totiž dôležité vedieť že či ženy berú stretávanie oficiálne už ako nejakú predzvesť vážneho vzťahu, alebo práve týmto spôsobom sa chcú stretávať aj keď chcú iba sex, aby to pôsobilo serióznejšie? Ďakujem veľmi pekne !!!!

Tinks

Kazdy chlap, ktory hlada milenecky vztah ma niekde zenu, partnerku a tej hlupej, naivnej milenke sa to raz tvrdo vrati, lebo raz sa zalubi a skonci ako ta, ktorej to ona sama urobila.
Kazda zena, ktora je LEN milenkou je hlupa a naivna, lebo jej staci kusok muza a nechce ho celeho. Staci jej byt pouzita ako handa, ci vechet, nehovoriac o tom, ze ju ani kondom nezachrani pred tym, co jej taky muz daruje, lebo si naivne mysli, ze jej zlata, vynimocna skatula je jedina, do ktorej to zasuva.

pp

Dospely clovek v mileneckom vztahu sa moze stretávať kde chce. Zalezi ci podvadza alebo sa nezáväzne stretáva. Ak podvadza tak sa nebude producirovat po kavickach. A ak aj ano, tak nebude nikde platit kartou a bude často nervozny a bude sa nenápadne obzerat ci ho dakto nevidi. Ak je sigle, tak sa chová ako vo vzťahu, často vsak milenka nevie ze žiaden vzťah vlastne neexistuje. Lebo nikto, vobec nikto nie je schopný mat pomer len tak, ze mäso na maso. To si radsej vyhoni. Vždy je príjemnejsie mat aj tie veci okolo sexu, kavicky atd. Chlap tuzi byt obdivovany a uznavany, preto ho aj ta kava vyjde lacnejšie ako bordel. A je to aj úprimnejšie ako plateny sex. Tak naco bude rozmýšľat, co kde ako.

Slobodnemaciatko

Ak zene ide o sex, tak do toho neplet city. Kavicky, kino to uz je vztah. Ked ste sa dohodli na sexe, tak ocakava, ze ju poriadne pretiahnes, vezmes sa a pojdes odkial si prisiel. Nema zaujem o ziadne citove vylevy, ani tvoju pritomnost. Je to len pouzitie a uspokojenie pudov, tak, ako u muzov. Inak sa do toho zamotas a nebudes sa jej vediet zbavit.

somzadohodu

oficialne stretavanie by som brala ako predzvest vazneho vztahu. preto povedat co najskor, kym je cas, kym nie je zena zamilovana.