príliš chudý chlap

Tomas12345

A kolko vlastne váži a meria ? Môže mať v tele i nejakého parazita, to by vysvetlovalo prečo nedokáže pribrať, aj ked je normálne. Každopádne aj tak by ma zaujímal jeho jedálniček. Veľa ludí totiž prehlasuje o sebe že jedia veľa, ale ked sa človek pozrie detailne na ich jedálniček, zistí, že jedia len velmi málo.

dobreuz :

Preco myslíš že z mäsa sa chudne ? Však predsa mäso obsahuje i veľa tukov z ktorých sa priberá nie ?

dobreuz

Nech skúsi kreatín monohydrát, ten naviaže vodu do svalstva a zvýši hmotnosť a môže mať akýkoľvek silný metabolizmus. Potom ďalej nech pije a je plnotučné mliečne produkty ak nemá laktózovú intoleranciu. Ale hlavne dôležité je že čo zje a koľko KJ/kcal prijme počas dňa. Lebo ak je mäso alebo veľa bielkovín tak nikdy nepriberie, skôr naopak, ešte viac schudne.

ali3949

áno chce pribrať, práveže ma z toho dosť komplexy... teraz necviči, je bývalý futbalista, vraj vždy bol taký chudý...

dobreuz

Hej keď je chudý ako trieska asi naberie svaly... To musí mať aj nejakú hmotu, s posilkou schudne ešte viac...

ali3949

aha, takže ešte je nádej, že nebude taký chudučký navždy... :) ja ho mám veľmi rada, len mám rada, ked mam po boku poriadneho chalapa.. a on také tintitko :( len neviem, čim to je.. fakt je veľmi veľa, ma aj sedave zamestnanie.. a nepriberá