O čo mu vlastne ide?Povie mi niekto?

Príspevok v téme: O čo mu vlastne ide?Povie mi niekto?
prokaryoticka

Asi si chcem iba vyliať srdce, ale úprimne neviem čo ďalej. O čo tomu chlapcovi ide? Som zamilovaná do chlapca(má 26), na prvý pohľad padla iskra, poznáme sa krátko veľmi, bolo už medzi nami niečo,povedal, že som preňho dôležitá, samé pozitíva sype, aká som krásna, šikovná , odlišná ako iné, pracuje chémia. O vzťahu nechce zatiaľ veľmi počuť, o ničom serióznom, chce si užívať, nechce sa veľmi viazať na nejakú ženu. Je preňho prvoradá kariéra, peniaze, veľakrát som mu povedala, že ho ľúbim z celej duše a srdce, že som mu úplne odovzdaná a jeho. Nikdy som takto nemilovala, ani predchádzajúcich mužov.
On na to povedal iba, že vieš si dôležitá pre mňa, ale prvoradé sú iné veci, neriešim teraz vážny vzťah. Celkovo je veľmi uzavretý chlapec,vôbec nehovorí o svojich pocitoch, keď je smutný nepovie prečo. Dokáže sa neozvať aj celý deň, nenapísať: / a je prihlásený na nete. Vidím to. Dokáže si prečítať moju správu a dokáže nereagovať aj celý deň. Potom sa ozve na další deň. Neospravedlní sa, nič , berie to ako normálku, že nemusíme stále písať, volať, ja by som s ním písala aj celý deň. zabúda na mňa počas dní, na moje výčitky nereaguje. Už si pripadám, že naňho veľmi tlačím, zo vzťahom žo všetkým. Keď píšeme je chladný, väčšinou vecný, stručný, odpovedá stroho, keď sa stretneme odpovedá normálne, usmieva sa. Prejavy lásky nemá takmer žiadny, ani slovné ani dotykové.
Chcem si ho veľmi získať, nech sa šialene zamiluje do mňa, ale vyzerá, že on veľmi neuznáva lásku všeobecne, nejaké city hlbšie, alebo nejaké vážne vzťahy. ženy mával väčšinou veľmi náhodné, krátkodobé známosti, nič vážne.
Chcem,aby som ja bola tou vážnou známosťou. Ako ho prijmäť k tomu, aby ma začal brať vážne a nielen ako flirt? On nič nesľubuje, nič neponúka, ale vie že ho ľúbim.No on mi to nikdy nepovedal, len že mu je so mnou dobre, a pod. omáčky. Čo ďalej? Chcela som už aj naňho zabudnúť, nešlo to. SNíva sa mi o ňom každú noc. Odkedy ho poznám, chcem stále byť iba v jeho náručí a cítim jeho dotyky a bozky.

Gaaspi

Vlastne si si sama odpovedala. Je to taká povaha a inde som už písal že ľudia majú nejakú základnú povahu a to sa nezmení. Neznamená to že ťa nechce lebo inák by ťa už opustil, proste len niesi u neho priorita číslo jedna. Ja síce vzťahy nemávam ale som ten typ že v pohode by som objal ženu, mojkal sa s ňou, hral sa jej s vlasmi, venoval sa jej, rozprával sa s ňou a také romntickejšie veci, ale to je povahou ja som proste taký, rád píšem, rád odpíšem. U mňa by si to všetko mala. Ja odpíšem aj keď som hore na stožiare a montujem anténu... To ľudia sú proste takí a neostáva ti nič iné len buď vydržať alebo vymeniť.

Roderika

Zdravím. No to ako keby som citala o mojom doterajšom vzťahu, akurát s tým rozdielom, že ten môj takým štýlom trval skoro 2,5 roka. My sme si ale písali každý deň. A zhruba pred týždňom som sa dozvedela, že ostaneme iba kamaráti, lebo mi nechce ublížiť, keď si náhodou niekoho nájde alebo náhodou niekoho spozná. Je zvláštne, ako niektori ľudia dokazu rozhodnúť aj za Vás a ešte mám byt rada a má má tešiť, ze mi nechce ublížiť...

Angelika3

No mojko, ty si zaľúbená práve do tej jeho nestálej, samostatnej a odtiahnutej povahy, ktorá ťa povedzme si úprimne- vzrušuje a na druhej strane aj veľmi bolí, lebo to zraňuje naše vnútro, keď láska nie je opätovaná.
Žiaľ, často práve takého, ktorý nás zahŕňa láskou a pozornosťou si prestaneme vážiť a takého čo na nás kašle by sme chceli nejako "donútiť", aby nám prejavoval viac lásky. Lenže láska sa nedá vynútiť nijako.
No a nechápeš na čo si mu dobrá, no tak na čo asi panebože, predsa na šukačku...

jeanvaljean699

Necítiš jeho lásku?Pozri sa mu do očí keď príde situácia v ktorej by ju mal na 100%prejaviť stačí sekunda.

pp

No čo moja, tak si sa zaľúbila a on nie. Aj o tom je život. Ber to tak, ze do lasky ho nedokopes, proste vam to nebolo sudene. Je to jednostranne a jasne ti to chalan povedal s vaz si to. Ze ťa nevodi za nos ale hrá fer. Ved to je super, aspoň vieš, na čom si. Iný by ta vyuzival a potom ušiel k inej. Preto bud rada, že bol aspoň uprimny. A to ze bol milý a pozorny, to ešte neznamená, ze tomu dava nejaku šancu. Je to este mlady chalan, necíti potrebu sa viazat, byt verný a mať vztah. Neskumaj dovody. Chod dalej, venuj energiu novym ľuďom a netrap sa. Pre jedno kviti slunce nesviti.

Dajana456

Chlap povie žene všetko, čo chce počuť, keď vie, že potom niečo za to dostane. A potom keď to dostane, je mu ľahostajná.

Kimmy_CA

"povedal, že som preňho dôležitá, samé pozitíva sype, aká som krásna, šikovná , odlišná ako iné, pracuje chémia"

Takéto veci ľudia hovoria, keď si chcú niekoho namotať. Sú to také manipulujúce medové motúzy. Tí, čo toto hovoria, si naschvál svoju obeť postavia na piedestál, aby ju potom, keď sa už ona cíti že tam aj naozaj po pravde patrí, mohli odtiaľ zhodiť dole. Keby niekomu naozaj záležalo na vzťahu s tebou, tak ti to dá vedieť skutkami a nie len prázdnymi frázami.

mirec411

prokaryotická, občas sa pýtam, ako je možné, že sa dospelé dievča dokáže správať takto nezmyselne. Zamilovanie síce zatvára oči, otupuje zmysly, ale určite úplne nevyraďuje rozum z činnosti.
Nemáš ho vyradený ani ty, pretože v celom príspevku ho opisuješ veľmi triezvo a objektívne. To znamená, že si si vedomá o koho ide, a aj toho, O ČO mu ide. Napriek tomu si nám dala otázku - cit.: - "Ako ho primäť k tomu, aby ma začal brať vážne a nielen ako flirt?
Odpoviem ti tiež vážne: - Nebral ťa vážne už od samého začiatku a NIKDY ťa vážne ani nebude brať. Si naozaj len jeho lacný flirt a nič viac. Dokonca si myslím, že sa ťa onedlho zbaví. Zopakuje ti iba to, že ti vzťah nikdy nesľuboval a tým to skončí.
Na záver dodám, že to čo robíš a to čo chceš, je ďaleko za hranicou naivity. To už nie je naivita, ale niečo, čo vieš aj sama veľmi dobre pomenovať. (Vlastne si tak už sama sebe povedala... Len zatiaľ to neberieš ako pravdivú realitu.)
Vieš presne čo máš urobiť, tak načo si pýtaš radu?!

ahjaj

tak si bola aj Ty chvilkovym vzplanutim. Kazdy muz lubi, kym ho tlacia hormony. Ked sa uvolnia, tak lubia len ti, ktori dlhsie dobyjali, a nie pre dobyjanie samé, ale pre cloveka.
Niektorí muzi radi lovia, ale korist ich uz nezaujíma, len samotny lov.
Ty si sa poucila, on je detinsky, nabuduce neurobis tuto chybu, ako pri tomto. Budes opatrnejsia.

prokaryoticka

detinske spravanie preco? ked je online a nenapise mi aj viac ako den?ved to znamena, ze na mna dlabe totalne, a pritom je online stale kazdu chvilu a neodpise, to sa mi zda nenormalne, ja kazdemu hned odpisujem, neodkladam to

tiez netusim,o co tymm chlapom ide vlastne, aj on, pozval na ma veceru, ospevoval ma, a potom som ho videla s inou po meste,
ze kamoska z prace,eeehmmmm
hlavne ze kaleraby do hlavy tlacil uplne prvy vecer ked sme sa spoznali, ze uz by aj chcel nejaku babu a tak, ze ho to sameho nudi, ze mal len chvokove vzplanutia, a ja som mu na to skoccila, koza :/ a pekne sa vyfarbil, na jednej strane som aj nanho nasrata na druhej sa lutujem,ze to takto dopadlo.
ked nechcel lasku a citil, ze sa zalubujem donho preco to nestopol, preco to nepovedal?ked som mu povedala, ze ho lubim,preco mmi povedal ja teba tiez ??preco ked to nebola pravda ?tak mal povedat vies co brzdi, nie som este na to pripraveny a ja by som ubrala plyn, ale nie, jasne...dovolil mi zamilovat sa ako koze a nakoniec houby z toho.