Ľúbim ho

Príspevok v téme: Ľúbim ho
Anjelik2

Dobrý deň, som zamilovana, len problém je v tom, že so mnou vôbec nekomunikuje, aj keď viem, že ma lubi..Len stále rieši svoju ex, aj keď tamta je vo vzťahu so svojím byvalym..Tomu nerozumiem, už keď je s ním, tak prečo sa stále riešia..Viackrát sa u nej popálil, a asi to chce zažiť znova ...No neviem ako je to medzi nimi..Ale predsa keď už som vo vzťahu s iným nebudem to riešiť, keď som sa už toľkokrát popálil,a stále je to rovnaké..A viem, že inú nemá...Neviem, čo mám robiť, už ako mu to povedať, napísala som mu, už to je na ňom teraz, ako si svoj život zariadi..Ale s tamtou jeho ex sa popali zasa...

Anjelik2

On mal radosť, že sa mi páči..Ved sám mi to napísal..Už nemám čo viac k tomu povedať..Ďakujem za rady..

Anjelik2

To by som netrvdila, keď o mne rozpráva kolegom v praci, pretože sme kolegovia, celá firma sa o Tom baví a už ma to vážne začína hnevať!!že celá firma sa nemá o čom bavit inom.No nie sme kolegovia v tej istej oblasti..Takže preto to viem.

ahjaj

ak neodpovedá, nechápeš, že ho nezaujímaš? Čím viac sa mu budeš Ty ozývať, tým menej si Ťa bude vážiť.

Anjelik2

Nechcem zasa čakať, kým sa mladý pán ozve.To sa možno už nestane, keď stále ju rieši a nevie sa od nej odpútať.. Len mi mohol aspoň napísať, že ako to on vidí u nas, nechala som mu aj spravu na zoznamke kde sme sa spoznali...Nechápem.Mozno je tak pohruzeny do písania s nou, že mne ani nemá chuť napísať, ale to sa na neho nepodoba už ako som pisala...Doteraz bol ticho na zoznamke a zrazu, to je celé divné.