Mozem byt tehotna

Anechttlika

mám kamarátku, ktoré otehotnela z kvapôčky lásky ale ona mala akurát vtedy aj plodné dni a preto sa im tak zadarilo...no v tvojom prípade si skôr myslím, že v tom nebudeš...

ketlenka

je to velmi mala pravdepodobnost ale ako dobre vsetci vieme, tak NAHODY existuju. skus si spravit test a budes vediet, ci si otehotnela alebo nie.

Noelinka

Ale oocyt sa dozrieva len raz mesacne a len jeden kus alebo dve. Oocyty nedozrievaju resp nie su vypudene vajcovodom viac krat za mesiac

Noelinka

Samozrejme kazda zena je ina a ma iny cyklus resp i ak ovulku to je samozrejmé a cyklis sa pocas rokov aj meni to viem neboj sa vdaka

Pre noelinku

Pri silnom vzrušení a orgazmu môže dôjsť pod vplyvom tychto činiteľov k nečakanej ovulácii takmer v ktorýkoľvek deň menštruačného cyklu. Manželka mala o deň dostať menštruáciu, a otehotnela. Tak mame 15 ročného syna. Je neprebhliadnutelne veľkým dôkazom plodných a neplodnych dní so svojou 175 cm výškou. Splodeny deň pred očakávaným začiatkom menštruácie.

Frnda2

Marionetka, v tvojom pripade by som si hladila pravopis :) Lebo neovladat rodnu rec je vacsia hanba ako nezapamatat si niekoho nick

Frnda2

Ja absolutne suhlasim s Alis. Ty Neolinka, ty vobec ale vobec necitas. Vyberas si len to, co chces. Pisem, ze som pred rokom porodila po planovanom tehotenstve ty tapa. Citas? Porodila, takze som plodna. Je mi jedno, ci tu chodis roky radit. Ked je niekto neschopny pochopit pisanemu textu, tak by radsej nemal radit vobec. Este raz, som plodna, lebo som porodila dieta, rozumies? Dieta. A ty Bambula, ci Bombula ci aku mas prezyvku, tiez najprv citaj az potom pis. Ved Alis a Neolinka pisu to iste len inymi slovami. Akurat jedna z nich ma problem porozumiet pisanemu textu.