Mozem byt tehotna

Frnda2

Neolinka jezis nespamuj........a fakt nevies citat? Ved ona pise, ako to funguje u muza, ze spermie, moc a aj kvapky lasky vychadzaju jednym otvorom von. Sak citaj nie? Nemusis tu kopirovat kraviny, co si na nete nasla, ked ona nam ich tu uz vypisala, ale svojimi slovami. A este pise, ze len za urcitych okolnosti ich obsahuju, nie vzdy. A s tym absolutne suhlasim. Moj chlap sa siel vycurat tesne pred kazdym sexom, 10 rokov mame nechraneny styk s ejakulovanim mimo mna a nikdy som neotehotnela. Boli sme na testoch, sme obaja plodny. Takze netrep, kym nevies citat spravne alebo trep ale najprv citaj co ludia pisu

Aliss

Nechytaj sa za slovicka, to je prva vec. Druha vec, citaj viac, co pisem, pouvazuj a az potom pis. Tretia vec, to co tvrdim, som preberala s nejednym gynekologom, niektori su na poprednych miestach, venovali sa vyskumu tejto problematiky. Kvapky lasky primarne spermie NEOBSAHUJU, avsak MOZU, za urcitych okolnosti. To znamena, ze vezmes 100 muzov a len iste % z nich bude mat v kvapkach lasky spermie. Toto si nastuduj. Dakujem. Za stvrte, ja viem ako a na kedy zenam cca vychadzaju plodne dni. V tomto ma nemusis naozaj chytat za slovicka. Za piate, uvies ako doveryhodny zdroj nejaky pofiderny clanok z pofiderneho webu, je super, ale pre mna to ma asi taku hodnotu, ako ked niekto komentuje druheho, ale necita s porozumenim :)

Noelinka

Aliss a ta este musim opraviť zena nieje niekolko dni v mesiaci plodna ale ked ma zena plodne dni ca 12-14 po MS tak po ovulacii je vajicko len 12 az 24 h schopne sa oplodniť a potom uz nie.
Evelyn ked chces urobiť test tak musim pockat dalsie 2 tyzdne pretoze oplodnenie vajicka spermiou jej nasledne putovanie do maternice a usadenie sa v maternici trva priemerne 10 az 14 dni a az potom tvori telo hcg vdaka kt vies urobit test

Noelinka

Prostata vlastne spája močový a pohlavný systém u muža a práve v prostate sa do močovej rúry pripájajú oba semenovody. Tými sa do močovej rúry dostávajú spermie a výlučky ďalších pohlavných žliaz.

Hlavnou funkciou prostaty (prostata) jetvoriť sekrét, ktorý pomáha spermiám dosiahnuť kvalitu a pohyblivosť dostatočnú na oplodnenie ženského vajíčka, dodáva spermiám energiu a zlepšuje ich schopnosť prežiť v ženských pohlavných orgánoch.

Z toho vyplýva ze kv lasky spermie obsahujú sice nie v takom množstve ako pri ejakulacii ale zato dost na otehotnenie

Aliss

Predejakulacna tekutina, alebo po vasom kvapky lasky, su vylucok z prostaty. Prostaty. Nie zo semenikov. Tato tekutina teda neobsahuje spermie. Za urcitych okolnosti. Za akych okolnosti obsahuje, som uz v tejto teme napisala :)