Mozem byt tehotna

Bambulienka24

Baby ja vas nechápem čo sa zavádzate do Noelinky. Ona tu uz roky radi a aspoň tomu rozumie nie ako ty Aliss alebo Frnda.

Noelinka

Frnda a mala si aj vysetrenie priechodu vajcovod? Mate genetiku? Mate fragmentaciu spermii? To ze si plodna este nic neznamena

Noelinka

Ano ale najdôležitejšie je kedy je ovulacia lebo len pri ovulacii vyjde oocyt z vajcovodu a len vtedy je zena schipna otehotnieť ale pravdepodobne ty to nepochopis bez oocytu aj ked zena ma plodné dni nemôže otehotnieť

Noelinka

Aliss ano zena je plodna tyzden ake nevies presne kedy mas ovulaciu a po ovulacii je oocyt zije 12 az 24 h a ked sa neoplodni tak odumrie. Ja nepisem nijde ze som aktivna pri porode som vyucena ošetrovateľka a odbor gyn-por bol mojim obľúbeným predmetom som sa s tym viac zaoberala ja zato nemozem ze ty v anatomii nevyznas

Aliss

Neolinka, ty sa aj citas?? :D :D posledny raz sa k tebe vyjadrim, viac uz nie. Ak nieco vychadza v mesiaci, tak je to mesacne!!!! Preto pisem, ze je zena schopna byt plodna len niekolko dni do mesiaca. A su to dni. Dni. Päť dní pred až tri dni po vystúpení teploty sa považujú za plodné dni. Su to dni. Dni v mesiaci.

Frnda2

Neolinka, naozaj mi tu nemusis davat "rady", bola som na vsemoznych testoch....som plodna. Bodka. Pred rokom som planovane otehotnela. Takze som plodna. 10 rokov sme spavali bez kondomu ale dodrziavali sme zasady ako nemat v kvapkach lasky ani nizke percento spermi. Cize ist na hajzel pred kazdym sexom. A na testy som sla lebo som chcela potvrdit ze som plodna a ze poznatky co mi dal gyndos su pravdive.

Noelinka

Aliss ako vidim si moc trapna samozrejme zena ma len raz v mesiaci ovulaciu a oocyt je schopny po ovulke len 12 az 24 h oplodnenia ked nenastane tak odumrie nacitaj si njeco o anatomii

Noelinka

Frnda to ze ste boli na testoch este nic neznamená. Mozno mas ovulaciu ale nemusis mas zrele oocyty mozes mat ak zrastene vajcovody a tak tazko otehotnies a tvoj chlap moze mat tiez dobré spermie podla testov ale podla genetiky moze mat len 1% dobrých spermií tak aj tu je mala sanca na otehotnenie viem o com hovorim

Napoly

No to je diskusia haha. No tak napr.ja som sa na to pytala doktorky a povedala ze sa niet coho obavat ze z kvapok lasky malo ktora otehotnie ale vzhladom na moj vek odporuca pouzivat kondom ako pri petingu tak aj pri sexe a neriesit viac. Tak pouzivame kondom a nelameme si hlavu. Autorka nemozes byt tehotna lebo ako ti tu uz napisali kvapky lasky sa ti same nepremiestnili do vaginy. Nedostali sa ti tam a je jedno ci obsahuju alebo neobsahuju spermie. Tak nemozes byt tehotna. Iba ak by si bola panna maria haha

Aliss

Frnda, nechaj ju, po 4 rokoch porodov a aktivnej studie danej problematiky zabudla citat s porozumenim :D :D Najviac ma pobavilo, ako ma chcela strasne opravit, ze zena nie je plodna niekolko dni v mesiaci, ale len v urcite dni po menstruacii a len niekolko hodin :D Neviem ako jej, ale mne tie urcite dni a hodiny vychadzaju do mesiaca, jej asi rocne, tyzdenne alebo denne :D :D Nic, zasmiali sme sa a mozeme ist dalej. To je tak, ked niekto nepouziva hlavu pri citani :) A vy, zienky ostatne, o tomto sa radte s gynekologom najlepsie. Od toho ho mate. A chrante sa vzdy, ked mate sex. That's all