Neznášam ľudí

Príspevok v téme: Neznášam ľudí
Henry Ford

Caute.
Možno odveci ake začal som neznasat ľudí.
Bolo toho namna v poslednej dobe vela.
Práca, obydlie, mala dcéra.
Fungujem non stop. Zene stake pomáham s malou. Ked prídem z prace om s nou stake kym nejde spať. Nevravim ze ju mam na krku ale venujem sa jej a minimalne ju sledujem, pohram sa, po naťahujem, prebalim, prezkeciem, osprchujem.
Zena riesi prácu. Non stop na tablete. Zarobi peniaze nie malo ale nie tak aby sme nevyzili.
Mam dobre platenu pracu a jej praca je bonus na splacanie,m hypo, pripadne obmenu auta, zariadenia v byte.
Lenze za cenu ze s nou takmer nekomunikujem.
Nevie vypnut. Je zavisla na tom co robi.
Uz neviem ako jej to povedat, stake je to doomola a bez výsledku. Zabija ma to. Zabija to moj cit.
V práci mi zozrali nervy. Novy ambiciozny sef ma isteho casu totalne nervovo odrovnal.
Mam pod sebou ludi. Zial neschopnych. Stake na nich davat pozor, nic nespravia sami od seba, všetko musim kontrolovat, neplnia si povinnosti pracovné, sama tlacenka cez papalasov z regionu.
Za to vas karhaju a ked idete riesit tak vas z hora usmernia.
Pridem domov a zmagorety z prace s nervami ze zijem s duchom som tiez aj doma drzi.
Proste moja trpezlivosť je preč.
Kazdy sa len vyhovára, dava hluoe dovody a hlúpe výhovorky, pritom vsetci by sme mohli zit jednoducho.
Dari sa nam. Ludia zavidia, vypytuju sa, kolko, za koľko, bez toho aby sa pytali oreco naco, kazdeho len peniaze zaujimaju. Je jedno ci kamosi, rodina, kokegovia, len faloš, chlad, mam zopar kamosov pre ktorych by som dal oblicku, zial vsetko sa rozutekalo.
Nikdy som svoje problemi nikomu nehivorik, neociernoval pred nikym zenu ani rodinu.
Vzdy som mal neutralne postoje pri odpovediach.
Ale ako píšem uz som drzi. Na každého.
Kazdy riesi hovadiny, hluoe postoje, pozy, otazky, facebook, faloš, instagram, otazky o peniazoch.
Mam toho dost.
Vraj som sa zmenil.
Pritom oni ma zmenili.
Ked nastavite zrkadlo oznacia vas za zmeneho, za drzeho, za ineho akym som bol.
Citim ze som iny. Nevladzem zapadát do bludu.
Mam stavy ze mi je vsetko jedno.
Ak by ma niekto premiestnil do kambodze bolo by mi to jedno. Proste by som zil ako by som tam bol od mala.
V robotr kreteni, doma zena ktorá sa nahana za peniazmi a nevnima ze niekto je v dome, kamosi co len peniaze riesia a zavidia, rodina ktora sa tiez zmenila,
Predstavoval som si zivot inac

mickey21

brigita dakujem, ja to viem :D, roky poznavania okolia mi otvorili oci, aj ked mam urcite este velke rezervy, ale to asi kazdy, sofiaella, nemam chut sa s tebou hadat, sam seba nechcem prezentovat ako mudrlanta, len chcem ludom otvorit oci, nech vidia aspon tolko, co ja, to, co som ti napisal, su overitelne fakty a je zivotne dolezite, aby ich poznalo co najviac ludi, nie len pekne sa usmievajuceho herca v tv, ktory je ale uplne nieco ine, ako sa hra, ako pri kazdych volbach....

Henry Ford

Sorry za pravopis, normálne po sebe všetko prečítam ale po pravde už sa mi nechce.
Chyby robím lebo to neriešim, mám dosť pravopisnosti v práci tak tu trošku rebelujem hhhh.

Nechcem to tu zase rozpisovať dookola to isté s každým novým diskutujúcim.

Je sobota choď vonku radšej heheh.
Ale nie dik za ochotu.
Problémov je veľa, riešiť sa dajú len zrazením s jupiterom

Tomas12345

Skús ešte raz napísať aké konkrétne problémy to máš. Fakt sa z tvojich chaotickych príspevkov nedá porozumiet aké problémy máš a strašne vela gramatických chýb, slov, zlých slovosledov, no proste mám v tom chaos a preto by som ťa poprosil aby si napísal ešte raz a zrozumitelnejsie aké máš problémy ?

ahjaj

V práci sa odvolas na zdravie a zene povieš, že ti ich odporučil lekár proti stresu a depresii a z toho pramenia ich žalúdočných ťažkosti. Občas sa jej posťažujes, že ťa pali žalúdok, nevieš čo ti je a tak, aby ti verila. A snáď máš nejaké finančné rezervy, aby si to aj finančne utiahol. Tie 3 týždne vás nepolozia a tebe pomozu. A každý deň si budes so ženou hodinu telefonovať a budeš sa s ňou viac rozprávať, ako keď si doma.

Brigita232

Mickey 21 velmi triezve nazory. Pre kritikov Mickeyho odporucam precitat si Agenda 21 a Kalegriho plan a prv ako to zavrhnete, zacnite troska premyslat, na vela veci pridete vdaka tomu , aj ked fakt je , ze pravda boli a zostat v sladnej nevedomosti istot a ist s prudom je pohodlnejsie. Henry Ford, ani nevies ako ta politika, media s tvojim problemom suvisia, vdaka tomu sa nam spolocnost zmenila a uznava ine hodnoty ako 20 -30 rokov nazad. S hladanim kamaratov , lasky ti zial nevieme pomoct a kamarati cez internet nie su skutocni kamarati. Snad len najst si nejaky konicek a zoznamit sa vdaka tomu s nejakymi ludmi, evidentne najviac co ti chyba su ludia tvojej krvnej skupiny a bezpochyby laska.

Henry Ford

Ako poprosim vas aby ste si tych kandidatov strcili a aj reci okolo nich. Neribme tu z to predvolebnú platenu diskusiu.

Problem je v tom ze ja som sa snou zz tak rozpravak x krat. A nepomohlo to.
Proste to skonci hadkou v iplne inom smere.
Proste ano ale kupilo sa toto a splati sa hento a je na materskej a treba toto tamto. Ja som x krat vravek ze to chápem ale zas tak zle ja nezarabam aby sme na to boli odkazany aj ked splatit hypo za polovicny cas by bolo super.
Chybaju mi dotyky - odpoved ze ani ja
Chyba min debata o zivote - vraj ja sa nerozoravam
Chyba mi obycjny ossych pri tv len tak
V praci ako male deti len sa ohovaraju a vyhovaraju,
Rodicia maju svoje hefty.
Svagrovci detto.
Kazdy vsetko len prepocitava.
Mame dobre auto ktore mi je ukraddnute a netesim sa z nehi aj ked vela ludi ho chce.
Tesim sa len z veci co mi prešli vlastnymi rukami.
Ziadne uznanie v spolocnosti a doma tiez nie.
Milujem svohu dceru. Je to jedina radost ktoru mam. Pozriem na nu a chce sa mi plakať ako ju ľúbim. Aj zenu lubim. Ale vasen zmizla s príchodom starosti.
Ja to chápem, je to život. Zivot je ugierat prach, zametat, starat sa. Zivot nie je smotanka na markíze.
Chápem to. Vnimam to. Bojujem s tym.
Davam vsetko. Teda davak som. Aj ja chladném. Nemozem sa zničiť. Ale aj ti ma nici ze to chaoem a deje sa to. Bojim sa ze raz pridem na koniec.
Stratim všetko.
Roky trapenia aby bolo na byvanie, roky trapwnia aby sa byvalo, pekne, cisto, v novom s malou.
Sem tam sveti slnko ale príďe jar?
Bol by som aj za predavačku z tesca.
Len nech jej vidim ako jej svietia ici ked oridem domov, ked sa ma opyta aky bol den. Vsetko opatujem, bez vahania.
Ze sa spyta ci som. Unavený, ostanme doma, uvari bez nervozity,
Bola taka. Na začiatku.
Zmenil som sa je pravda. Ale. Ako inac sa ochranit ak nie asertivitou a niekedy zial agresivitou. Ako?
Nechat sa vyčerpať.
Milujem jar, je to moja energia. Ani keto nechcem.
Slnko, teplo, vona, sucho vzduch, terasa, trava a prijemne starosti.
Kde najst klid a ludi ktori s vami posedia bez toho aby pozerali po dome a prepocitavali.
Kolko, za co, z čoho.
Vino, gril, smiech, upeimnost.
Ten pocit poznam len ak spoznate niekoho nového. Začiatky su o snahw a uoeimnosti neskor to pominie. Dovody rozne.

Angelika3

No viem si predstaviť autor príspevku, čas beží, dívaš sa na to všetko deň za dňom a máš chuť utiecť. A možno by si mal.
Tu vidno, že ani peniaze nie sú zárukou slobody, možno tej vonkajšej áno, ale nie vnútornej.
A veď sa nehádajte, nikto nikoho nenúti podporovať politku, alebo byť zombíkom s mobilom, však buďte aký ste, len na to treba mať v tejto spoločnosti odvahu, lebo napodiv byť úplne obyčajným človekom je tá najneobyčajnejšia vec.