Ako odmietnuť pozvanie na rande?

Akoodmietnut

Poznám ho z brigady a tam ho vlastne aj stretávam.Asi tam prestanem pracovať,za tie nervy mi to nestojí a aspoň budem mať pokoj.Nie som mu dala najavo jasne a priamo NIE
Určite som ho neprovokovala alebo niečo podobné.Absolutne nemám záujem o mužov vo veku svojej matky a otca.Je to nechutné.To či je alebo nie je zadaný je mi úplne jedno,čo je mňa do toho?

Wtf

Normalne mu povedz, ze je stary a mal by mat rozum, nie slintat a pozyvat soplanu na rande. A ty nabuduce neprovokuj starych chlapov, ked s nimi nic nechces mat a nevies ho ani odmietnut. Este povedz, ze je zadany, ci zenaty.

mysli

Defcon neprehanaj..
Vela zalezi ako najavo mu ona dala odmietnutie. Mozno len tak nejasne a nevyrazne a preto on stale citi u nej sancu.
Ak sa baba jasne nevie vyjadrit ze Nie tak chlap stale bude dobiedzat. Myslim zeby pomohlo keby mu povedala ze niekoho uz ma.
Autorka temy mam otazku.
Odkial ta ten muz pozna? Kde sa stretavate?
Neda sa vyhnut tomu aby si ho vidavala?

Defcon

S takouto vecou sa nemas preco obavat ist za rodicmi a zdoverit sa im. Nato je otec aby taketo veci riesil. Ak by moj syn prisiel v nejakej podobnej veci, tak by som to riesil tak razantne, ze dotycneho by naraz preslo viacero aut, spadlo mu na hlavu 5 furikov s maltou a este by dostal rakovinu prostaty.
A bol by som rad ze syn sa mi zdoveril....

Defcon

Preco by s tym otec nic nespravil ? Ak je akcny typ, tak s tym spravi dost a ak je skor uradnicky typ, tak je na mieste podozrenie z trestneho cinu nebezpecneho prenasledovania §360 trestneho zakona. Staci ak ta ta osoba kontaktuje proti tvojej voli dlhsiu dobu a ty sa zacinas bat. Nevymazavaj sms od neho ani historiu telefonu

Akoodmietnut

Ďakujem za rady...napriek tomu že som mu už povedala nie pár dní dozadu tak asi to nepochopil.Stale mi s tým nedá pokoj,ale už to asi poviem rodičom