Prírodnými olejmi proti akné či problematickej pleti

Táto diskusia patrí k článku: Prírodnými olejmi proti akné či problematickej pleti
Prírodnými olejmi proti akné či problematickej pleti

Aj vy bezradne stojíte pred zrkadlom a neviete, čo by zabralo na vašu problematickú pleť? Rastúci počet odborníkov v oblasti krásy a starostlivosti o pleť sa prikláňa k používaniu rastlinných olejov ako účinného prostriedku v boji proti akné.

Guverner

No mne pomohla kozmetika dado sens purderm.. Ale neskutočne. A oleje som skúšal aj ja arganovy z Kazachstanu originál, sipkovy taky hentaky a je to kravina. Olej na mastnú pleť nachylnu na akné není proste ono. Už pochybujem absolútne že nejaký olej odstráni jazvy po akné.. To nespraví ani laser. Ja by som šiel do DADO SENS jednoznačne mne sa pleť prestala mastiť a póry upchavat o 60 70 % menej a to je kľúčové

sabinadidy

ja som začala a aj používam slovenskú soaphoriu. maju skvele produkty, prírodné a na notine ich maju za super ceny, čo ma milo prekvapialo, že to nie je ani nejak extra drahé

swistica

Zacat mozes napriklad so sipkovym olejom namiesto nocneho kremu. Neupchava pory a odstrani jazvy po akne. Nanasa sa na vycistenu vlhku plet.

sonicka_so

Ja by som tiez chcela zacat pouzivat nieco prirodnejsie, mam problematicku plet. Ale neviem kde zacat, co presne by pomohlo