Prírodnými olejmi proti akné či problematickej pleti

Táto diskusia patrí k článku: Prírodnými olejmi proti akné či problematickej pleti
Prírodnými olejmi proti akné či problematickej pleti

Aj vy bezradne stojíte pred zrkadlom a neviete, čo by zabralo na vašu problematickú pleť? Rastúci počet odborníkov v oblasti krásy a starostlivosti o pleť sa prikláňa k používaniu rastlinných olejov ako účinného prostriedku v boji proti akné.

WEWERKA565

mne na hydrataciu pleti pomaha serum z lavycosmetica. je to olejove serum, ktore ju krasne hydratuje a zbavi vrasok

Faith Healer

je to tu na úrovni, kde jedna známa pani na Lomničáku povedala, že "skoro 100% vlhkosť"...čo je totálna blbosť, lebo studený vzduch je "vymrazený" a má skoro nulovú vlhkosť! :-))
iba teplý vzduch je vlhký!

Faith Healer

To by som bol zvedavý, aké oleje obsahujú toľko vody, aby ju mohli "hydratovať" :-)))
Tie olejčeky vodu neobsahujú!

KlaraKu

Ja už dávno nemám 18 a pleť stále vyrážková...už neviem, čo s tým. Teraz v lete sa mi enormne premasťuje

LenockaH

česká prírodná a aromaterapeutická značka Nobilis má úžasné prírodné oleje...a hlavne za normálne ceny

Sandruska

od svokry som dostala na narodeniny tento pleťový olej eshop.nobilis-tilia.sk Nanášam si ho večer a ráno sa budím s veľmi príjemným pocitom hydratovanej pleti

Ivka88

@Hani123 ničoho sa nemusíte obávať, olej sa vám do pleti rýchlo vsiakne a krásne vám ju hydratuje a vyživí. Ja používam každý večer na vyčistenú pleť

Hani123

Ja mám mastnú, repsektíve zmiešanú pleť, tak som sa olejov vždy "obávala". Ale keď s tým máte dobrú skúsensosť, asi vyskúšam

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.