Prírodnými olejmi proti akné či problematickej pleti

Táto diskusia patrí k článku: Prírodnými olejmi proti akné či problematickej pleti
Prírodnými olejmi proti akné či problematickej pleti

Aj vy bezradne stojíte pred zrkadlom a neviete, čo by zabralo na vašu problematickú pleť? Rastúci počet odborníkov v oblasti krásy a starostlivosti o pleť sa prikláňa k používaniu rastlinných olejov ako účinného prostriedku v boji proti akné.

Martina2456

Ahojte, chcela by som tiež prispieť do diskusie... :) Môjho brata trápilo veľmi dlho akné, keď bol v puberte. A dostal sa z toho len pomocou alternatívnej liečby a to konkrétne s týmto CBD olejom: www.cannapio.sk. Natieral si ho na tvár. Takže určite vyskúšajte, ak nebudete už vedieť čo :)

evita87

Ja som dostal od kamošky sérum a krémik z iuvenio.com a odkedy ich používam sa kvalita mojej pleti veľmi zmenila..vyrážky sú minulosťou a moja pleť je hladučká..takže za mňa prírodná kozmetika určite funguje.

WEWERKA565

mne na hydrataciu pleti pomaha serum z lavycosmetica. je to olejove serum, ktore ju krasne hydratuje a zbavi vrasok

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

KlaraKu

Ja už dávno nemám 18 a pleť stále vyrážková...už neviem, čo s tým. Teraz v lete sa mi enormne premasťuje

LenockaH

česká prírodná a aromaterapeutická značka Nobilis má úžasné prírodné oleje...a hlavne za normálne ceny