Prečo to single muži majú ťažišie ako single ženy?

Príspevok v téme: Prečo to single muži majú ťažišie ako single ženy?
redone

Na začiatok by som chcel pozdraviť všetkých chlapov, ktorí sú na valentína stále single bez priateľky - držte sa a nech sa vám veľmi darí v iných oblastiach života keď už nie v sexe a vzťahoch...

Tak ma napadlo, že teraz s tým valentínom sa to aj spája, že byť sám je smutné a tak. Ale je to len jednostranne - všade vidím, že sa podporujú len ženy a ako ich každý "utešuje"... a zatiaľ čo na mužov každý kašle a ešte sa do nich kope keď sú single na valentína

Ale nie len na valentína ale všeobecne... tiež ste si všimli, že keď je žena single tak každý ju podporí a uteší a neberie to zle, zatiaľ čo chlap keď je single tak sa neho spustí sprcha urážok a ponížení že je loser, nula, a že vždy je chyba len v ňom...

Všeobecne aj single ženy sú šťastnejšie single než single muži a myslím že to má také dôvody, že ženy nemusia nič robiť preto aby si získali vzťah a preto sú šťastnejšie keď sú sami ako keď sú muži sami...

Myslím si že to je hlavný dôvod, prečo single ženy majú samotu oveľa ľahšiu ako muži - pretože ak je žena sama tak len preto lebo sama chce.. a keby chcela tak môže mať muža lusknutím prstu! Je to neskutočne nefér...

Zatiaľ čo chlap keď je single tak preto lebo ho žiadna nechce a aj napriek všetkej snahe ktorú vyvinie sa mu ženy odvďačia len výsemechom, odmietnutím a totálním ponížením celej jeho bytosti... čím viac pokusov, tým viac neúspechov a ak nemá šťastie a nestretne takú, ktorej by sa práve páčil tak má smolu...

A okolo toho sa potom ešte rozvíja stigma, že chlap ktorý si nevie nájsť babu je nula a úbožiak a to ešte viac umocňuje jeho nemožnosť nájsť si partnerku.

Potom sa takto dlhodobo single chlap stáva sexuálne frustrovaným a začína nenávidieť ženy, a má na to veľmi dobrý dôvod! NIe, nie je chyba len v ňom. Keď sa chlap snaží napraviť chyby a už fakt inak sa nedá tak chyba je niekde inde, možno len v tom, že má veľké neštastie, kto vie...

Ale kvôli tomuto sú single chlapi viac nešťastní ako single ženy, lebo o ženu bude stále záujem aj keď je podpriemerná. Preto sú viac šťastné, lebo vedia, že majú kontrolu nad svojou situáciou, že ju môžu kedykoľvek zmeniť... a napriek tomu sa im dostáva viac pochopenia a nehy ako single mužom... to je veľmi nespravodlivé lebo single muž nemôže svoju situáciu zmeniť napriek enormnému množstvu snahy, čo mu spôsobuje ešte väčšie utrpenie a ako keby toho nebolo dosť tak ešte spoločnosť im naloží viac tým, že ich ponižujú ako nuly.... celý tento svet je úúplne naopak

BJ_2

Navod, ako nebyt na valentina smutny - vypnut telku. (ani nepostrehnes ze nejaky je. Ja som si vsimol v obchode len vo vyklade jedno srdiecko, treba vypnut telku a radio a ani sa o tom nedozvies ze nejaky je. :))

Lentak11

Ja sa napríklad vôbec nesnažím ,a ženy ma chcú .Všímaj si viac ženy ,sú také ktoré sa zaujímajú o.muzov .A ženy budú stále hľadať ,sú viac nastavené na materstvo a založenie si rodiny.

Lentak11

Prestaň sa už toľko ľutovať.Same nezmysly si tu napísal.Muzi majú rovnaké šance ako ženy,je normálne keď neuspejes u jednej ženy tak ideš predsa kdruhej.Netreba sa hanbiť oslovovať ženy ktoré sa ti páčia.Ziadna ti len tak neskoci do náručia.Paci sa my tvoja veta,keby chcela môže mať muža lusknutim prsta!Ano môže a vieš prečo ?lebo ma dieru medzi nohami .Ale čo stoho

Pery

Nepotrebuješ vreckovku? :-)
Vieš koľko vecí v živote nie je ešte fér? A nie len medzi ženami a mužmi. Nechcem vyznieť neviem ako fanaticky feministicky, ale ani z polovice nemusíte riešiť a prežívať situácie aké zažívajú ženy, ale aj napriek tomu tu dennodenne nejaký chlap narieka, že on musí toto a toto a ženy len lietajú v nejakej vymyslenej úžasnej bubline bez každodennej reality a ich jediným problémom je vybrať si z tej obrovskej masy dokonalých chlapov. Už sa spamätajte. Život muža či ženy nie je jednoduchý, každý v rôznych ohľadoch. Jeden má výhodu v jednom a druhý zase v niečom inom. Už akceptujte fakt, že medzi nami rozdiely sú a budú a že tieto rozdiely musia znamenať aj rozdiely v správaní a potrebách. Si nešťastný, že si single? Si nešťastný, že musíš toho urobiť viac ako ženy a že aj to nie vždy výjde? Tak buď, keď si somár. Plač nad tým, že sú veci ako sú a utápaj sa v tom. Alebo sa postav ako CHLAP, pochop, že takýto je najbežnejší vzorec a prispôsob sa mu. A skúšaj aj sto krát, kým sa to nepodarí. Alebo sa na to vykašli a nájdi si vlastný vzorec správania, ktorý bude fungovať tebe a pri žene akú hľadáš. Vieš koľko vecí musia spraviť ženy, ktoré mužom ani nenapadnú? Mám tu nariekať a dopytovať sa spravodlivosti, lebo som sa chudiatko narodila ako žena? Naprac si do hlavy, že hoci ste možno v tejto oblasti znevýhodnení, máte bohovské výhody zase niekde inde. A naopak ;-)

Majka66666

Marietta: Presne si to napisala.Je v tom pravda.Tiez som to zazila.Sice mi chlapec dal sancu, ale nikdy si ma nevazil.

Mariettta

Nema zmysel aby zena balila muza ako prva, ked on nebali ju tak o nu ako o zenu zaujem nema a nikdy mat nebude, to su moje skusenosti. Tam nejde o nejake rozpravky a princezne, ked sa ta zena muzovi nepaci na prvy pohlad nebude sa mu pacit nikdy. Max. ju pouzije na sex ak vobec. 2x som balila muza co ma pouzili len na sex a odkopli, raz z toho sice bolo nieco ako vztah ktory bol ale tragicky, vobec si ma nevazil. Takze ak muz neurobi prvy krok tak je hlupost od zeny aby sa o vztah snazila. Zena sa moze do muza zalubit neskor aj ked sa jej na prvy pohlad nepacil, lebo jej ide hlavne o vlastnosti. Ale u muza to nikdy neplati, lebo jemu ide len o vzhlad. A k tomu ze zeny znasaju samotu lepsie jak muzi to je tiez hlupost lebo zeny su celkovo na vztahy viac zamerane. Pre zenu je dobry vztah najdolezitejsia vec v zivote, pre muza je vztah len taky doplnok a casto su mu prednejsie ine veci a ini ludia.

NeznamyTHM1986

Kiara121: A nestalo by sa to, že keby o teba dakto prejavil zaujem tak ho odkopneš lebo ťa to naľaká? :D

manzelka

hej a žena ti tu vymenuje milión dôvodov prečo to má žena horšie keď je sama, to záleží od pohľadu, každý si myslí, že je najväčší chudáčik na svete

Skap

Presne ako si napisal. Si uboziak a nula. Lebo sa tu opustas na fore kvoli komercnemu "sviatku", aky si chudacik a ze zeny to vo vsetkom maju lahke. Cudujem sa ze si nespomenul ake su zeny zlatokopky ale na to je tu potrat pilcuk. V zivote som sa nestretla s necim takym ze by sme sa zeny navzajom utesovali a muzov podkopavali. To tvrdis len preto ze asi sam zo seba robis chudaka. Fakt si myslis ze zeny su same lebo chcu? Dalsia chyba. Vies su aj normalne zeny. Ktore si bohuzial nevedia najst slusneho chlapa vhodneho na splodenie dietata.napr. a ze lusknutim prsta. Cha cha. Tak ako zeny maju vysoke naroky, aj muzi. Jasne uz vidim ako sa kazdy namakany metrosexual trha za podpriemernou. Strasne si vedla. Opat. som v zivote nepocula o tom nazvat niekoho single uboziakom. Jasne ze je single chlap frustrovany. Ale problem bude iba v nom. Nie v zenach. A iba chudak zacne nenavidiet zeny len za to ze este nenasiel tu pravu. Fakt to mas strasne popletene. Nevypisuj tu na forach. Lebo ty si sa sem iba prisiel utesit. Ze si neni jediny single chudacik. Ries seba, vo svojom vnutri, netlac na pilu, nefnukaj, nelutuj sa. Mam overene ze vsetko pride samo

Lwwia

Tutanchamon ma pravdu...podľa mňa by tiež nemali ženy len tak čakať na princa...ale mali by aj ony spraviť prvy krok...som žena a mam taky názor presne...