Prečo to single muži majú ťažišie ako single ženy?

Príspevok v téme: Prečo to single muži majú ťažišie ako single ženy?
redone

Na začiatok by som chcel pozdraviť všetkých chlapov, ktorí sú na valentína stále single bez priateľky - držte sa a nech sa vám veľmi darí v iných oblastiach života keď už nie v sexe a vzťahoch...

Tak ma napadlo, že teraz s tým valentínom sa to aj spája, že byť sám je smutné a tak. Ale je to len jednostranne - všade vidím, že sa podporujú len ženy a ako ich každý "utešuje"... a zatiaľ čo na mužov každý kašle a ešte sa do nich kope keď sú single na valentína

Ale nie len na valentína ale všeobecne... tiež ste si všimli, že keď je žena single tak každý ju podporí a uteší a neberie to zle, zatiaľ čo chlap keď je single tak sa neho spustí sprcha urážok a ponížení že je loser, nula, a že vždy je chyba len v ňom...

Všeobecne aj single ženy sú šťastnejšie single než single muži a myslím že to má také dôvody, že ženy nemusia nič robiť preto aby si získali vzťah a preto sú šťastnejšie keď sú sami ako keď sú muži sami...

Myslím si že to je hlavný dôvod, prečo single ženy majú samotu oveľa ľahšiu ako muži - pretože ak je žena sama tak len preto lebo sama chce.. a keby chcela tak môže mať muža lusknutím prstu! Je to neskutočne nefér...

Zatiaľ čo chlap keď je single tak preto lebo ho žiadna nechce a aj napriek všetkej snahe ktorú vyvinie sa mu ženy odvďačia len výsemechom, odmietnutím a totálním ponížením celej jeho bytosti... čím viac pokusov, tým viac neúspechov a ak nemá šťastie a nestretne takú, ktorej by sa práve páčil tak má smolu...

A okolo toho sa potom ešte rozvíja stigma, že chlap ktorý si nevie nájsť babu je nula a úbožiak a to ešte viac umocňuje jeho nemožnosť nájsť si partnerku.

Potom sa takto dlhodobo single chlap stáva sexuálne frustrovaným a začína nenávidieť ženy, a má na to veľmi dobrý dôvod! NIe, nie je chyba len v ňom. Keď sa chlap snaží napraviť chyby a už fakt inak sa nedá tak chyba je niekde inde, možno len v tom, že má veľké neštastie, kto vie...

Ale kvôli tomuto sú single chlapi viac nešťastní ako single ženy, lebo o ženu bude stále záujem aj keď je podpriemerná. Preto sú viac šťastné, lebo vedia, že majú kontrolu nad svojou situáciou, že ju môžu kedykoľvek zmeniť... a napriek tomu sa im dostáva viac pochopenia a nehy ako single mužom... to je veľmi nespravodlivé lebo single muž nemôže svoju situáciu zmeniť napriek enormnému množstvu snahy, čo mu spôsobuje ešte väčšie utrpenie a ako keby toho nebolo dosť tak ešte spoločnosť im naloží viac tým, že ich ponižujú ako nuly.... celý tento svet je úúplne naopak

Kontr0lor

Podľa mňa byť single robí chlapom menší problém ako ženám. Ženy sú emocionálne bytosti chlap ide na veci s logikou. Samozrejme nie vždy :D
Tak ja napríklad sledujem veľa ľudí čo sami cestujú po svete, a sú single. A väčšia časť sú práve chlapi. Ja som tiež celý život single, mám kopec koníčkov a som spokojný, v podstate robím čo ma baví a idem si svoje.

antilooopa

Žena vlastní vagínu, maternicu a vaječníky, preto si môže vybrať, koho do seba pustí a bude s ním mať prípadne dieťa. Muž sa môže len nádejať, že to bude on, preto je odsúdený na to, aby sa žene dvoril a snažil sa získať jej náklonnosť.

kaloria

Tutanchamon, ty si zas v detstve nepozeral ziadne rozpravky, inak by si vedel, ze muz dobija zenu, dvori sa jej, ako princ princeznej, tak to je spravne.

cakankazelena

chlapci vyvediem vas z omylu, zeny to vobec nemaju take jednoduche ako by sa mohlo zdat, pretoze vacsine chlapov ide len o jedno a o to zeny nie vzdy maju zaujem, lebo robit niekomu matrac vo viere , ze z toho snad bude niekedy viac je podla mna dost smutne, normalny plnohodnotny vztah s clovekom ktory za to stoji a da sa nanho spolahnut nie je jednoduche najst ani pre zenu ani pre muza, a obe strany to maju rovnako zlozite, takze sa nad tym skuste zamysliet a zmenit pohlad na zivot :D prajem pekny dnik

Tutanchamon_xD

Jedno je pravda, že ženy čakajú ako princezné na tróne, kým ich chlap osloví alebo im ponúkne niečo zo seba. Žene, keby sa nejaký chlap páčil ako veľmi, tak by aj tak čakala, kým on osloví ju ako prvý a nemala by problém čakať aj rok. Všetky ženy bohužiaľ v dectve pozerali primitívne rozprávky o princeznách a preto sa tak aj správajú.

Normálna žena by nemala problém spraviť prvý krok alebo nakopnúť dotyčného, aby si ju viacej všímal. Samozrejme, že ženy prvý krok spravia len málokedy lebo inak by im kleslo ego na samotnú nulu.

clooo

Samozrejme, že to majú ľahšie. Stačí na seba nahádzať šminky a aj ta najväčšia zrúda si môže vyberať z radu zaujemcov. O tých priemerných a pekných sa ani nemusíke baviť. To, že majú celé zástupy záujemcov, je proste fakt. Tie si tak vyberajú len tých najbohatších, najkrajších a ďalšie "naj". Tu by pomohol len zánik a opätovný vznik ľudstva, bez hlúpych bontónov, neustáleho zvýhodňovania ženského pohlaví, ženské by sq museli tiež pričiniť o vzťah, nie len sedieť na vagíne a čakať, kto ju osloví, kto jej zabezpečí luxux, bohatstvo a ďalšie iné nezmysly vymyslené hlúpymi hlavami.