Pomoc jem malo a vôbec nechudnem

Príspevok v téme: Pomoc jem malo a vôbec nechudnem
Zufalaaaaaa

Ahojte mala som psychické problémy a prepchavala som sa a pribrala som z 50 kg na 65 kg pri výške 161 cm a už dva týždne jem takto a nechudnem, som zúfalá. R: biely nízkotučný jogurt s medom a pomarančom O: hnedá ryža 100 g a varená zelenina 300 g V: biely jogurt s medom a banan. A nechudnem!!!! Kde robím chybu?? A ešte som zabudla že chodím 3 krát do týždňa behať. Prešli dva týždne čo toto dodrzujem a nič. Uz neviem čo spraviť , celú noc som preplakala. Ja mám len 20 rokov a nechcem mladosť stráviť ako tlstoska :(((((((((((

emminia

možno to je spôsobené práve tými psychickými problémami. v prvom rade by si sa mala dať dokopy a potom začať pracovať na svojej postave

cibula484

metabolizmus4-naštartovať sa môže behom mesiaca, aj za kratšiu dobu, to záleží od toho, ako dlho človek trápil svoje telo hladovkou,alebo nesprávnym stravovaním

dobreuz

Liter plnotučné ho mlieka, z toho sa priberie, ale Ty nie si vychudnutý Tomáš, prestaň už. A autorka ak nemá alergiu nech skúsi orechy, tie nasýtia na dlhšiu dobu a dodajú ZDRAVÉ tuky. Ale dokonca aj toxíny v tele nevylučujem, ale môže to byť aj X ďalších vecí...

Tomas12345

Mne sa nezdá že by si mala nejakú nadváhu. 65 kilo je pri tvojej výške normálna váha. Ja mam 68 kilo pri 175 cm a som ako taka vychudnutá palica, takže ty určite obezná nie si.

Ako už naznačila "cibula484" robíš hluposti že praktizuješ rôzne pochiderné diéety s nízkym kalorickým príjmom a minimálnou vyzivovou hodnotou. Prijímať nedostatočne množstvo kalorii a výživových látok a k tomu ešte i vytrvalostne športovat.... ty chceš pri tom športe skolabovať ?

Neješ žiadne tuky, žiadne mäso, a ostatných veciach ani radšej nehovorím no proste otras. Jednoducho nemáš správny pohľad na stravovanie, bud sa prejedáš alebo sklznes zas do opačného extrému a tým je nejst skoro vôbec nič. Toto sú typické príznaky PPP respekjtíve u anorekticiek. Nielen nesprávny pohlad na stravovanie, ale aj to že si myslíš že si tučná i ked tučná nie si. Ak ty tieto stavy budú pretrvavat odporucil by som vyhladať psychiatra, alebo aspon minimálne výživového poradcu.

dobreuz :

Ciže tebe pomáhaju k pribratiu plnotucne mliecne výrobky ? A v akom množstve ich denne ješ a ktoré konkrétne ? Tiež by som potreboval pribrať aspon zo 10 kíl, pretože som vychudnutý :////

dobreuz

A samozrejme závisí aj na tempe či je tých 9 km rýchlych alebo pomalých, lebo pod 15 km/h sa spaľuje naozaj minimum.