Bez auta ma ziadna nebude chciet a kazda ma casom necha..

Príspevok v téme: Bez auta ma ziadna nebude chciet a kazda ma casom necha..
odvazitsa

Mam vodicak, spravil som ho na druhy pokus ale spravil. Otec na auto, ja nie ale zikem s rodicmi. Otca stve ako vidim ze ked treba nieco vybavit, nakupy, mama k lekarovi, babka k lekarovi, nieco pobehat, vybavovacky a tak tak musi stale sa cakat nanho az pride domov lebo ja mam strah soferovat. Smejte sa mi, ja viem som srac a mam 28 a nesoferujem. Vodicak mam od 24 rokov.
Co som si vsimol ani baby nemaju zaujem nejak o.muza bez auta a vodicaku aj ked ja mam ale nejazdim.
Chodil som s troma a kazda na casom nechala. Zistili ze mat za frajera muza bez auta je o nicom. Ked sme niekam sli tak bud sme museli volat taxik, alebo sme sli vlakom, autom ci cez znamych. Bolo mi to trapne samemu. Frajerkam sa necudujem lebo trepat sa autobusom ci vlakom, prestupovat stale niekde, byt casovo obmedzovany a viazany na spoje autobusove ci vlakove, mat pod kontrolou cas a stale si zistovat kedy mi co ide... no vykaslali sa na mna. Urcity cas mi to tolerovali ale neskor prisli nato ze je to na ord mat v dnesnej dobe niekoho kto ma vodicak a boji sa sadnut za volant...
Ale co mam robit? Chcem sa prekonat a zmuzniet konecne v tomto smere. Mat auto je sloboda. Mozete si ist kam chcete a kedy chcete. Sadnete a idete..
Nechcem prist o buducu frajerku len preto lebo niesom schopny soferovat..
Chcem sa prekonat. Povedat si koncom tohto leta ze clovece ty si to dokazal. Chcem zit neobmedzene a uzivat sai zivot vo dvojici bez toho rizika ze ma nejaka okasle len kvoli mijek neschopnosti soferovat..
Dakujem za rady

ann1

pozri sa ak ta to tak trapy tak dadni do autajazdi. moja svagrina a svagor tak zacali po 15!!! rokoch a zvladli to. a ked to zvladli oni co maju obaja na auto ruky labe zvladnes aj ty. viem co to bol za adrenalin lebo som ich to znovu ucila ja. a to som zena. tak to skus tak ako ja s nimi. prve dni len nejake odlahle miesto kde nechodi vela aut mi tu mame take stare letisko. alebo ak mate velky dvor tak si cit pri startovani skusaj najprv tak len doma. nikto ta hned na cestu neposiela a to ani nie je dobre. najprv si zvykni na auto, na spojku, brzdu a plyn. pohnut sa, zastavit a tak postupne coraz viac. soferovanie je radost. len tak postupne trenuj tak sa prevez pk dedine a stale postupne a postupne coraz viac a coraz dalej. uz si vodicky urobil cize si to ovladal. urobil si velku chybu ze si hned nejazdil nie je to ziadne umenie len na to chod pomaly nie ze sa hned vytrepes na dialnicu alebo rychlostnu cestu. ak to zvladnu zeny tak aj ty

odvazitsa

Hej tak dik no ja nemienim zo seba robit nejakeho primitiva ktori si potrebuje pocas jazdy nieco dokazovat. Som dost uvedomely nato aby som sa spraval ako dement.

Rado36

Ked zacnes jazdit a viac si verit v ziadnom pripade nerob zo seba taku prijebanu pi*u ako hentie dve kravy!
Staci par sekund frajeriny a si na onom svete pred bozim sudom...
Jake frajerky ze vidime sa o päť minut pri tescu..
Vela komentarom k videu davam za pravdu..

odvazitsa

Ano mam v umysle zacat soferovat ako mi radite. Musim nabrat odvahu ved son nejaky muz predsa. Zacnem vikendami. Otec sa mi smial ked som mu povedal ze chcem jazdit ci pojde so mnou cez vikend a prve co sa spytal ci som si nasiel frajerku :D
Takze ano, viem ze zaciatky su tazke ale ked to tolko muzov zvladlo zvladnem aj ja.
Aj ked je pravda za niektori jazdia ako jazdia ale to je uz tema o inom..

odvazitsa

Ludia, dik za rady.
Co chcem reagovat je ze neboli fifleny. Rozmaznane nafintene fifleny niesu moj typ. Niekdy na take umeliny nepritahovali. Problem bol ten ze ja som z dediny a ony neboli odtial. Teda ked sme niekam sli alebo sme sa mali stretnut tak viete.. Vsetko sa komplilovalo. Nemohol som ich odviezt domov kde byvali, kolkokrat sli domov same potme, ked mali prist ku mne tak museli si najst doprav. prostriedok bus-vlak-taxik. Proste ich to casom prestalo bavit. Jedna z nich mala auto otcove aj jazdila. Ale jej otec mi dal parkrat najavo ze preco nesoferujem ja nejake? Dal pocitit ze co som za chlapa ze priatelka vozi man na aute a nie ja ju. Ze ona chodi po mna, ze ked niekam sme sli tak ona soferovala a ja sedel ako taky puk vedla nej a... samemu mi to bolo trapne ze ja som ten bul neschopny s vodicakom a autom v garazi ..
Proste ich to omrzelo casom... A mne to bolo trapne casom..