Autoškola - nespravené skúšky

Príspevok v téme: Autoškola - nespravené skúšky
Sorona

Ahojte. Mala som skúšky v autoškole a nespravila som cvičisko. Testy ako vždy na teórii na plný počet, toho som sa moc nebála, ale na cvičisku som urobila chybu a ešte takú, ktorú robiť nezvyknem. Pritom pár dní pred skúškami som prešla cvičisko viac krát a pekne bez chyby, aj inštruktor hovoril, že som to pekne prešla a prídu skúšky a ja to takto pokašlem. Asi stres, nervozita a všetko dokopy a jednoducho som ťukla kužeľ. Načo mi je, že viem cvičisko inak pekne prejsť, keď na skúškach to nedokážem ukázať a spravím chybu. Som veľmi sklamaná, smutná, aj nahnevaná, vodičák veľmi chcem a záleží mi na tom, aby som ho spravila. Ešte mám dva pokusy, ale po tom, čo sa stalo minule sa obávam ešte viac, aby som zase z nervozity niečo nevyviedla. Testy a cvičisko som chcela dať na prvý krát, keďže na jazdách to ešte nie je úplne dobré a takto som si vyčerpala jeden pokus. Stalo sa niekomu, že neurobil cvičisko ani na druhý krát, nebodaj na tretí? Som fakt znechutená z toho všetkého.

Sorona

naivný, tak to potom nemáš vodičák? To mi je ľúto, že Ti otec nedal peniaze na opakovanie, ja si to platím zo svojho, už nie som študent, o tie peniaze mi ani nejde, hlavne som veľmi znechutená a mám strach ísť na tú ďalšiu skúšku, keď sa mi minule toto stalo. Keby som neprešla aspoň až na jazde, tak by som to zobrala myslím lepšie, už by ma čakalo len opakovanie jazdy, ale takto musím prejsť aj kužeľami a ešte aj jazda ma čaká, kde ešte zvyknem urobiť chybu.

Sorona

Bubliii, naozaj? To si ale musela byť poriadne nervózna pred tým tretím pokusom, keď si vedela, že v prípade ak to znova nedáš už ďalší pokus nemáš. Tak aspoň, že sa Ti to nakoniec podarilo a aj jazda Ti celkom vyšla, lebo opakovať celú autoškolu, ak človek chce vodičák, to by nebolo moc príjemné. Ja tie kužele viem pekne prejsť, len na skúške to bolo úplne iné, vedela som, že si nemôžem dovoliť žiadnu chybu, cítila som oveľa väčší tlak, ako keď ich prechádzam len s inštruktorom a nakoniec som tú chybu spravila. Ach jaj.

naivny

ja som bol na skúške príšerne prechladnutý a policajt sa niečo pýtal a ja som nepočul riadne na jedno ucho. Kým som odpovedal a pochopil, čo sa vlastne pýta, to odbavil tak, že to neviem, takže som ani do auta nemohol nasadnúť. A tiež som mal testy na plný počet bodov.
A doma to otec zobral ako moju chybu, že som neprešiel, takže mi peniaze na opakovanie nedal, to šlo z môjho vreckového. Teraz jazdím, auto nemám, ale tak, dedkovým autom, alebo otcovým, ak treba niečo.