O čo je išlo..ide..

Príspevok v téme: O čo je išlo..ide..
Mino33

Dobrý deň,
Cez dva roky som som vo vzťahu,teda ak sa to dá nazvať vzťahom ešte. Mam 33..a moja partnerka je tak 2h autom vzdialena...cize nezijeme spolu. Posledný pol rok je zlý...Videla sme sa len 2x. začalo tým že sme prišli o bábo..a ona bola na
tom zle...vinnny som bol ja, chlad od nej....po troch mesiacoch sme sa videli lebo ma do vtedy odmietala.. bolo to super,zase som som myslel že všetko bude v poriadku..no ale dlho to netrvalo.. dozvedela sa že nemôže mať deti..ja som neváhal a povedal jej že pri nej ostanem...lebo ju ľúbim. Zo začiatku ma nenechala len vidieť že potrebuje čas, že ma ľúbi a bráni sa citom. Ale ona začala byť postupne ku mne chladná a zlá..ne chcela ma vidieť...stále tvrdila že potrebuje sa vyrovnať..a mat kľud..potom sa môžeme vidieť..tak som čakal.. písali sme si aj keď mi ta chladna komunikácia ublížovala..a keď sme sa stretli tak mi povedala že už necíti že ma ľúbi a že nevie či sa jej to vráti..že je už iná..Keď som sa jej pýtal že či chce rozchod tak reagovala že jej len pridávam..že uvidíme čo bude..Jej je jedno ako sa cítim ..a keď to chcem riešiť tak že mám nechať tak..chcel som za ňu prísť ..a ona že nie..že všetko si len zhorsim..že budeme sa vidieť niekedy potom..ale odpoveďe normalnej som sa nedočkal.. Prestáva komunikovať , keď je písem že ja takto nemôžem byť tak bez odpovede. ..mali sme viac krát stretnúť vždy to zrušila že sa nechce rozprávať.. Trvá to už dlho..pol roka...viem že keď mi povedala že ma už neľúbi tak by to zmenanalo koniec..ale pri nej človek nevie...lebo takého niečo už bolo v minulosti že sa jej niečo prihodilo v živote.. neviem o čo jej ide..ale definitívne nič neurobila...pýtal som sa keď ma nechce tak sa rozlučme a každý pôjde vlastnou cestou...bez odpovede.... Hovori len to že za veľa veci si môžem sam...boli to veci ako také že som dávno na ňu zvýšil hlas keď stratila lístky.., pritom sme si to vyjasnili a bolo všetko fajn potom..a teraz mi to vyhadzuje na oči..veci čo by vzťah keď sa dvaja ľúbia nemali ovplyvniť,ale správa sa tak ako keby som pre ňu nič nebol..takto to nikdy nebolo... stále mi vravela ako má ľubi a že ma neopusti...tak neviem čo teraz robiť ked ja city mám a ona nie..ona vzťah nerieši..na FB ma stále všetky tie naše zamilované komentáre z pred roka.a keď som sa opýtal prečo toto po tom všetkom.. odpoveď bola...stalo sa.

Janna478

Nechápem prečo to stále riešiš, keď chce nechaj ju a nerieš to, evidentne sama nevie čo chce alebo nechce. Odpusť jej a odpusť sebe, choď ďalej.

Zuza_Petrankova

ocividne je koniec vasmu vztahu..budes sa s tym musiet zmierit a zacat s niekym inym novy a aspon budes mat ponaucenie co robit a co nie v tom novom aby vydrzal...

ahjajjaj

Mino, nevedno, ako k Tebe cítila na začiatku, ale určite nie si pre ňu perspektívna známosť. Namiesto utápania sa v sebaľútosti skús urobiť niečo pre iných ľudí. Choď darovať krv, zavolaj niekomu, koho si dávno nestretol, a spýtaj sa, ako sa má, nevysedávaj nad pc a nesleduj ju, nečakaj na správy od nej. Choď medzi ľudí.
Kvôli tomu, v akom stave je jej otec by nemala prestávať žiť ani ona, tak žite obidvaja.
Tak poviem, že keby bola ona ťažko chorá, aj tak sa s najlepším blízkym podelí o svoj stav.
Ja som po zápale mozgu, ono sa to ľahko hovorí v anonymnom fóre, ale v reálnom živote som s niekoľkými ľuďmi prerušila kontakt z tohoto dôvodu. S najbližšími nie. A to nemám na mysli rodinu a príbuzných. Aj s nimi som s niektorými prerušila vzťah. Niekto, keď bol chorý, a bola som za ním v nemocnici, aj potom som mu navarila, doniesla, aby mal po prepustení, a keď som bola chorá ja, ani ma neprišiel navštíviť a ani mi nezavolal.

veronika234

išlo jej o nezáväzný, ľahký vzťah so sexom. Nie si jej tak blízky, aby sa s Tebou delila o svoje problémy a o svoje prežívanie. Dopraj sebe aj jej pokoj.

Fatalia

Mino však ten váš vzťah je úplne ale úplne o ničom......ved už si dávno dospelý chlap, tak predsa by si nemal plytvať časom na takomto akože vzťahu, ale zdieľať všetko, starosti aj radosti s niekym spoločne kto je toho hoden :-)

Mino33

Dobrý deň,

Posledné 2 mesiace som ju nevidel. Naša komunikácia bola len o tom ako je na tom jej otec. Ostatné ju nezajímalo. Ja som chápal že má otca v nemocnici po operácíí a je v kóme a že je to pre ňu ťažké. Snažil som sa jej dať oporu aspoň cez správy kedže ma nechcela byť so mnou, no na druhej strane mi chýbala chcel som ju aspoň na chvílu vidieť. Keď som sa vždy napísal že mi chýba tak ju to nezáujíma, že má iné starosti, že budeme sa vidieť potom keď otec bude v poriadku. Ked som jej napísal že ju lubim, tak že jej to vadí....Písala mi že je niekde na hoteli ale nechcela mi povedať kde..že chce mať klud...Nevedel som, čo si mám myslieť.. A keď som napísal,že prečo sa musí takto ku mne správať, že nemôžem za to že jej otec ochorel a že mi to je tiež luto a že by to nemalo mať vplyv natoľko aby sme sa nevideli...Tak som sebec a vraj myslím len seba. Že je to jej otec a mam jej dať už pokoj...Tak som jej ho dal...

petronneta

mino, nemôžeš sa nanucovať niekomu, kto o to nestojí.
Ona bude riešiť problémy vždy tak, že sa uzavrie. Tak sa Ťa spýtam: bolo tak, že Ty si mal problémy? Ako pri Tebe stála?
Existujú takí partneri, ktorí sú len do času. Do nečasu už nie.