pásomnica

in blossom

niclosamide pod nazvom yomesan zozenies v teplych krajinach, tam su na parazitov inak zvyknuti. a z ludovych receptov zaberaju rozne kury, ktore ale nesu v sebe urcite riziko a na dialku by som ti neradila, jednak nepoznam tvoj vychodzi stav (hmotnost, celkovy zdravotny stav a tak), ale ked si das do guglu najdes rozne, s ricinovym olejom a tvrdym alkoholom, s palinou pravou a pod, vsetko su to ale pri nespravnom davkovani jedy, tak nech neotravis okrem pasomnice aj seba

Angelika3

Ahoj, ja ti môžem odporučiť antiparazitárnu kúru, napr. Colo vada plus, lebo je ich viacero, ale túto mám odskúšanú....len to treba vydržať tie dva týždne a najlepšie veľmi nevychádzať z domu ak sa dá, lebo budeš veľa chodiť na záchod.

BJ_2

Kup si zatial tu Kremelinu. Asi ju to nezabije az pri hlavicke, ale bude to zabijat pripadne larvy, aby sa ti nedostali do tela. A mozno jej to aj zabije nejake clanky.

Potom co viem, najdi si kuru s ricinovym olejom a konakom. Niekedy ju to vyplavi.

Nacierno ti lieky nedaju. Ten Niclosamide ju ma najvacsiu sancu zabit. Neda sa to distribuovat oficialne, lekari proti tomu zbroja. Sami ale neponukaju ziadnu efektivnu obranu proti parazitom, takze asi tak. Je to genocida pachana na ludoch, raz to vyjde najavo.

lubica93

máte pravdu, vermox nezabral
spôsobilo mi to iba to, že som mala omnoho silnejšiu chuť na sladkosti a celkovo na jedlo, vyslovene som sa nedokázala udržať a pojedla všetko, čo som videla
ku podivu som o necelú hodinu ostala opäť neskutočne hladná a moje bolesti brucha sa ešte viac zhoršili a úplne sa mi zastavila stolica
nemáte niekto tip na nejaký liek bez predpisu?
zabral mi na to trošku ten cesnak, vtedy vyšiel jeden článok, náledne viac, no ja po cesnaku umieram od bolesti žalúdka, takže ten naozaj nie
alebo tipy na prírodnú liečbu?
viem, že žiadne sladkosti, aj ich naozaj obmedzujem, no som z toho nervózna, nemám energiu, tak si aj moje telo pýta cukor
ďakujem vám pekne za rady

Brigita232

ak mas moznost, daj si pre istotu obcas robit diagnostiku pristrojom sensitiv imago, pouzivaju ho aj lekari a zisti aj druhy parazitov a daju nato normalne lieky, alebo pouzivaju plazmovanie - frekvencia znici parazita. vysledky vidno v stolici, oplati sa najst v blizkosti centum, kde tento pristroj pouzivaju, ja lekarom uz dlho neverim, presvedcila som sa nielen na sebe, ale aj na dcere, ze chodit k lekarom nema vyznam, hlavne ked sa jedna o chronicke potiaze na ktore lekari nevedia najst ani pricinu, nieto liecit.

Brigita232

minuly tyzden nasej macke nieco trcalo zo zadku, aby som to identifikovala, vytiahla som jej to, bol to clanok pasomnice, veterinar potvrdil, dal jej jednorazovy liek - klasicky na odcervenie maciek proti skrkavkam a pasomniciam, vraj jeden liek postaci, nezanije ju to, ale sposobi to nieco, co pasomici zabrani sa zachytit na creve a odide stolicou....takze to nie je ziadny beh na dlhu trat, treba si po lieku sledovat stolicu 2 dni .

BJ_2

Doporucujem ti ten vermox vobec nebrat. Tie davky co predpisuju su aj tak smiesne. Ledva to preriedi Mrle. Ale ani mrli sa kopec ludi cez Vermox nevie zbavit, kedysi sa na to pouzival ovela ucinnejsi sirup pyrantel, ale ten uz zakazali (lebo bol moc ucinny). Ani zentel neber, keby ti chcela predpisat. To pasomnicu nezabije. V crevach urcite nie.
Maximalne jej odijde par clankov, ale aj to skor po praziquanteli.
Jedine Niclosamide, ak je v crevach. Este by som zacal pouzivat kremelinu preventivne.

A inak asi je to pasomnica, lebo pisala, ze odisli clanky. Z okruhlych cervov clanky neodchadzaju, iba z pasomnice.

celebrita

tak to teda držím palce, známa tiež mala pásomnicu a trvalo dosť dlho kým sa jej na dobro zbavila, mala aj nejakú špeciálnu stravu a tak. o tom ti nič nevraveli?

BJ_2

Mas pravdu s tym prasatom, podla mna aj krestanstvo, lebo v starom zakone je oznacene ako neciste zviera. Novy zakon to nijak neupravil. Ale oni ho zacali jest, lebo Jezis povedal, ze nie to co vojde do ust spini cloveka, ale to co vyjde z ust. To by znamenalo, ze mozu jest vsetko, ale to je blbost podla mna. Tym padom by mohli jest aj ludske maso napriklad.

in blossom

a urcite pasomnicu? nemas skrkavky? lebo to je nonsens ze vermox, ved ten sa dava na mrle! celkovo na okruhle cervy. pasomnica je plochy cerv a hentomu sa akurat vysmeje. a co to je ze podla vysledkov? ved mali dat v prvom rade niclosamid, aby zmizla z creva - zlikviduje jej to tu prisavaciu hlavicku a aj praziquantel na pripadne cysty, lebo ked aj zmizne z creva moze sa potom domnozit z nejakeho vajicka. a cysty mozu byt barskde po tele, zavisi ako dlho ju mas a o aky typ pasomnice ide, niektora je relativne "v pohode", niektora robi cysty aj na mozgu a je dost nebezpecna

ale mozes skusit aj prirodne postupy ako ju dostat z creva, moja babka mi hovorila, ako zazila este ako mala, ako jedna zena tam u nich vyvracala pasomnicu, fuj, len si to predstavit ma striasa

a mohla si ju kludne dostat z jedla, staci ze si si dala niekedy tatarak alebo aj sushi, tam je surova ryba, z toho byvaju vseliake smakoty, ale zas v rybe nebyva prasacia pasomnica, ta je z tych horsich, necudujem sa, ze mnohe nabozenstva oznacuju bravcove maso za neciste a zakazuju ho