Ako mu povedat, aby sme sa nejako chranili?

Príspevok v téme: Ako mu povedat, aby sme sa nejako chranili?
ssssss

Ludia mam taky problem, ze mam priatela, nedavno som s nim mala prvy sex, je o dost starši odo mna. Ja neuzivam antiku a on si nenosi kondomy. Lubime sa a vsetko, ale ja dieta nechcem este. A verim ze ani on momentalne. Povedzte mi prosim ze ako mu to povedat ze sa chcem nejako chranit, lebo on by to chcel zrejme vzdy bez ochrany? Alebo si veri, ze sa nič nestane?

Kupila som si aj pharmatex, lenze ako mu to povedat? Ja neviem či som taka hanbliva alebo čo, ale mne je to blbe.

Ako sa chranite vy? Co by ste mi radili? Dakujem

ssssss

Lenže ja mam menzes nepravidelny. Hoci do buducnosti ten cyclotest možno. Ale antiku nie, lebo si nemienim telo ničit chemiou a dopovat sa tabletkami. Podla mna je kondom lepši v tomto, lenže ja sa proste hanbim, neviem ako to povedat. "kup si kondom" alebo "kde maš kondom"? :D Navyše je pravda, že on ma aj problem občas s erekciou lebo uziva xanax na uzkost plus je starsi a tak... ale lubim ho, len neviem ako mu to povedat

Radcassss

A preco si nedas predpisat antiku? On ak je starsi, moze mu kondom vadit, on tlmi ten pocit v penise a uz sa nedokaze tak silno vzrusit ako za mladi.
Alebo si kup napr. cyclotest 2, ak ti vadia hormony, ma to moja manzelka, no musi byt disciplina v pravidelnom merani teploty s tym pristrojom a ked to ukaze, ze su plodne dni, tak sa treba vyhybat sexu. Nie som predajca toho, vygoogli si, ak chces, kde sa to da zohnat. Ja som to kupil asi pred 7 rokmi na internete a funguje nam to spolahlivo. Manzelka neotehotnela odvtedy neotehotnela (mame 2 deti) a sex mavame tak, ze to davam do nej. V Nemecku sa to vraj predava v lekarnach ako plnohodnotna antika a da sa to pouzit aj opacne, ze ti to ukaze tvoje plodne dni, tak mozes cielene otehotniet.

Lollka

Rozhodne pouzivajte kondom, ak je taky typ ze ho nerad pouziva tak moze byt aj niecim nakazeny. Narovinu mu povedz - bud kondom alebo ziaden sex. Ak by odmietal je nacase porozmyslat ci s nim chces byt dalej.