Ako mu povedat, aby sme sa nejako chranili?

Príspevok v téme: Ako mu povedat, aby sme sa nejako chranili?
ssssss

Ludia mam taky problem, ze mam priatela, nedavno som s nim mala prvy sex, je o dost starši odo mna. Ja neuzivam antiku a on si nenosi kondomy. Lubime sa a vsetko, ale ja dieta nechcem este. A verim ze ani on momentalne. Povedzte mi prosim ze ako mu to povedat ze sa chcem nejako chranit, lebo on by to chcel zrejme vzdy bez ochrany? Alebo si veri, ze sa nič nestane?

Kupila som si aj pharmatex, lenze ako mu to povedat? Ja neviem či som taka hanbliva alebo čo, ale mne je to blbe.

Ako sa chranite vy? Co by ste mi radili? Dakujem

Aliss

Prilis hanbliva na rozhovor o kondomoch, ale bez hanby pri sexe? Vazne? Dokazes sa pred nim vyzliect, sexovat s nim, ale nevies mu do oci povedat tak praobycajnu vec akou je "prosim ta, kup kondom"? Sorry, necitala som celu diskusiu, ale neviem co akoze chces pocut? Normalne si s nim sadni a povedz, ze sa bojis nezelaneho tehotenstva. Bodka. Neviem co viac spekulovat, z kolkych stran to chces rozoberat.....U mna je jedno aky mate vekovy rozdiel, ci spolu byvate, ci nie....Ak s niekym spavam, planujem s nim buducnost, hovorim s nim aj o "neprijemnych" temach. Dnes mas problem mu povedat, ze sa chces pri sexe chranit. O 2 roky budes mat problem povedat, ze ti v sexe nevyhovuje. O 5 rokov budes mat problem povedat, ze ta vztah nerobi stastnou.....

psychoterapeut

Problem je vo vekovom rozdieli. Ona mozno 20-25 rocna, on muz po 40 .. ona si neveri, je hanbliva a nesebavedoma a on muz so skusenostami, sebavedomy, ošľahany "vetrom" .. komunikacny problem pre vekovy rozdiel a iny pohlad na zivot. On dominantny typ versus ona submisivna osobka. Ona bezhlavo zalubena a on ju ma mozno len pre sex.
Nekompatibilny par..
Kde je problem v komunikacii tam to fungovat nikdy nebude. Ak si dvaja navzajom neveria a nevedia spolu o intimnych veciach zocivoci povedat svoj nazor tam je nerovny vztah kde jeden vedie a druhy sa podriaduje. Nezdravy vztah.

ssssss

mom: A prečo by nemal mat len 3 ženy? Za to že velka vacsina muzov suka vsetko co vidi? Ja som hladala slušneho a inteligentneho, nie ako vacsina zien, čo rozmysla len medzinožim. On nechodi do krcmy medzi primitivov a nevedie ich reči, nema rad pivo a urcite nerozprava o intimnostiach kamaratom. Som na VS, mimochom, nie na strednej. Nepoznate nas, nechapem ako mozte tvrdit, ze nemame spolu vazny vztah ked sa lubime a ked som čakala do 23 s prvym sexom a mala som ho s nim, tak asi to nie je pre mna len taky ulet. Nie som sprosta, ja ho lubim, a mnoho parov to robi bez ochrany, nie ze mi to nevadi, vadi, ale nechapem ze vravis take veci ako by som bola jedina, čo kedy mala nechraneny sex.

Fajnovynos: Ale ja som kondomy nekupovala, neviem vybrat velkost ani aky presne.

spermata: Pokusim sa premoct. Ono my spolu este nebyvame a nevidime sa často. A ked sa vidime, nie vzdy je sex. Pozor, vacsina mladikov ma sex.skusenost s ovela viac zenami ako on. A nad nimi sa nikto nevzrusuje. Ked sa vyburia, ozenia sa a maju deti. A zenam nevidim zeby to prekazalo ze uz do tolkych strkali. Dufam ze aj ty cely zivot sexujes s jednym, ktory bol panic, ked si ho spoznala, inak nemas pravo takto nanho utocit, nebol nikdy promiskuitny. Vadi ti ze ma viac ako 40 a nasiel si mna? Nie je v tom nahodou zaivist? Mne sa rovesnici nepacia, tym to bude, vzdy sa mi pacili starsi, o dost starši, samozrejme, nie navštevnici krčiem a slizki uchylaci. Neznasam vyraz mlade mäsko, nechaj si ho pre seba. Som dospela, on je dospely, pre mna vekom skvely muz nestraca hodnotu, najmä nie, ak ziaden mladik nema to, čo on.

Antisexx: Vacsina bab v mojom veku uz davno nie je pannami a sexuje prvu ligu s kazdym co vidi, ale ony sa chrania aj kvoli strachu z chorob. Prečo by som ja nemala sexovat s jednym z lasky a ony mozu s 10timi bez lasky?

dobreuz: Aj ja, aj moj priatel sme nechcene deti. Myslim ze viac deti je nechcenych, ako chcenych. Pritom my nie sme zobrati a nasi rodicia boli a prisahali si vernost pred oltarom a ako prijmu deti a velke H, nestalo sa tak. My sme aspon nic take nikomu neslubovali. Nikdy by som neporodila nechcene dieta. Preto chcem tu ochranu len viem ze musim prekonat ten blby pocit a spytat sa ho to.

Daniel:dakujem, nuz posnazim sa ho to spytat pri najblizsom stretnuti.

Daniel28

Len nech si pekne krasne kupy
galoša na kamoša !
Oharmatex samotny bez kondomu nieje 100% zaruka ze ta nenabucha!
Alebo nech si da.podviazat semenovody ak nechce mat dalsie decka tam je 100% zaruka ak to lekari neodflaknu :-D

spermata

Navyse ked do kazdej strkal vtaka bez ochrany tak moze ta niecim nakazit a bohvie kolko ich v skutocnosti mal.
Inac cudujem sa ti ze mlada si a zacinas si s muzom po 40tke.. Si uvedom ze o desat rokov bude mat 50 a zacinajuca impotencia a problemy s prostatou co moze mat aj teraz ak mu rychlo opadava.
Aj tak si myslim ze je v krize stredneho veku a potrebuje si dokazat ze vie este zbalit mlade mäsko...
Bola som kedysi na zoznamke a akommna muzi okolo 40 balili a to som mala vtedy 25 rokov.

spermata

Si jeho frajerka tak mas pravo trvat na svojom a nebat sa!
Jasne mu daj najavo bud s kondomom alebo vobec. Vystrek mimo je riskantny lebo muz sa malokedy dokaze ovladat a vcas ho vytiahnut navyse otehotniet sa da aj z kvapiek lasky.
Ak nechces mat decko trvaj na svojom.