starsi muz!

Príspevok v téme: starsi muz!
Lena 777

Pekny vecer,
chcem sa anonymne poradit a opytat na nazor inych...Paci sa mi o 26r starsi muz:-/ ani ja sama uz nemam 18,som rozvedena a rozhodne som sama necakala,ze ma zaujme muz z generacie mojich rodicov.Nie som plachy typ a keby je to 30tnik ako ja,tak urcite by som nemala strach ho oslovit ako prva
.ale co so 60r muzom??ma vobec muz v 60 este zaujem o sex prip.mejaky vztah? dakujem za pripadne nazory a skusenosti..

mysli

Fuuuuuj taky stary? Vsak otcom by ti mohol byt! 60 rocny a ty 30 ?
V takom veku uz maju muzi problemy s prostatou, nechce im stat a erekcia i ejakulacia je v haji ..
Mladsieho hladaj tento tu ti umre za par rokov a budes sama. Rozhod pockaj na mladsieho ..

sirmia26

preboha, pockaj a najdi si nikoho aspon primerane vo svojom veku. naco ti bude taky staruch, s tym uz nic nezazijes. ozaj by som sa tomu vyvarovala

Klcikova

Tak to je už dosť veľký vekový rozdiel a byť tebou hľadám niečo iné. S takým starým mužom to už budeš mať veľmi ťažké!

petroneta

ahoj Pepa, nič nerieš. Je samozrejmé, že 20 ročné dievčatá hľadajú v mužovi akéhosi ochrancu, taký je idol. Potom ako zrejú aj oni, a osamostatňujú sa, naberajú životné skúsenosti, už takú mieru ochrany nepotrebujú a vekový rozdiel začne pekne klesať. Je to absolútne v pohode, že sa Ti páči, nič nepotrebuješ riešiť. Ohľadne jeho, no, mal by Ťa za mladé kura - a o to Ti hádam nejde.