starsi muz!

Príspevok v téme: starsi muz!
Lena 777

Pekny vecer,
chcem sa anonymne poradit a opytat na nazor inych...Paci sa mi o 26r starsi muz:-/ ani ja sama uz nemam 18,som rozvedena a rozhodne som sama necakala,ze ma zaujme muz z generacie mojich rodicov.Nie som plachy typ a keby je to 30tnik ako ja,tak urcite by som nemala strach ho oslovit ako prva
.ale co so 60r muzom??ma vobec muz v 60 este zaujem o sex prip.mejaky vztah? dakujem za pripadne nazory a skusenosti..

Pepa19

Ahojte,neviem či si to vlastne ešte niekto číta ale skúsim. Mam 20 rokov a páči sa mi muž ktorý je starší odomna o 20 rokov neviem čo mam robiť a či som v poriadku vlastne :-( pár krát už bol aj u mna dali sme si pusu nič viac... niekedy ma zavola von ale tam to končí neviem či ho nebrzdi ten vekový rozdiel.. Prosím poraďte mi čo mám robiť ja by som možno chcela aj niečo viac ale neviem ako by reagoval . Ďakujem

Jolana272502

mozno tak zo zaciatku vam to bude klapat ale cim bude starsi tym to bude horsie a ty sa o neho budes musiet len starat...radsej by som to nechala tak a hladala si o nieco mladsieho muza..

stankila

tak nejaky ten cas by to mohlo vsetko este fungovat, no spytaj sa sama seba, ci by si bola ochotna sa za chvilu o neho starat. 26 rokov v takomto veku je podla mna dost velky rozdiel a isto by to aj tebe zacalo po chvili vadit

Lollka

No rozmysli si ci chces este niekedy vazny vztah a dieta, lebo ak s nim zabijes par rokov budes mat potom mensie sance najst toho praveho. Ak ti ide len o sex tak to mozes skusit ale tym ze je kolega je to horsie, kedze sa budete vidat aj ked to skonci. V tom pripade odporucam hned na zaciatku mu povedat rovno ze ti ide len o sex, ak s tym bude suhlasit tak ked to skonci nemusite mat az tak blbe pocity. Horsie by bolo keby ta odmietol, ja tiez neviem ci muzom v jeho veku este stoji, s tak starym som este nespala.

Antisexx

Prve co ta zaujima je ci bude mat este zaujem o sex :D a ved vlastne ano, vztahy su uz iba o sexe, uspokojovanie akychsi nepotrebnych "potrieb".

exmilenka

a mala by byť sex. pritazlivosť a hlavne vzájomná... ked on ta ma u riti.. ze ty nevies ako jeho oslovit.. tak nie je čo riešiť... lebo ked su dvaja nadrzani tak sa daju do kopy ani nevedia ako a uz su spolu niekde vo vytahu alebo v kumbále nalepeni na sebe... takze tak...

exmilenka

ad1 - t*r*t*k*ačov si na pracovisku nehladaj...

ad2- ked nechces vztah a chces si iba zaš*u*d*i*ť tak nemusí byť mudry, inteligentny, charizmaticky blaaaaaaaaaaa...blaaaaaaaaa