starsi muz!

Príspevok v téme: starsi muz!
Lena 777

Pekny vecer,
chcem sa anonymne poradit a opytat na nazor inych...Paci sa mi o 26r starsi muz:-/ ani ja sama uz nemam 18,som rozvedena a rozhodne som sama necakala,ze ma zaujme muz z generacie mojich rodicov.Nie som plachy typ a keby je to 30tnik ako ja,tak urcite by som nemala strach ho oslovit ako prva
.ale co so 60r muzom??ma vobec muz v 60 este zaujem o sex prip.mejaky vztah? dakujem za pripadne nazory a skusenosti..

Lena 777

Partnera pre zivot naozaj nehladam,som samostatna a vyhovuje mi to teraz takto.Hladam milenca..ten rozdiel je naozaj velky,ale je inteligentny,vtipny,charizmaticky..akurat ho nechcem pozvanim urazit alebo nastvat,pracujeme na susednych oddeleniach v nemocnici...takze v pripade nejakeho fiaska by som musela chodit do prace v parochni:)

Maysha108

spytaj sa samej seba co ta na nom pritahuje... vzhlad, charizma, peniaze, spolocenske postavenie? chybal ti v detstve a dospievani otec? aj to moze byt dovod preco ta pritahuje. No mysli na to kolko rokov mas ty. On nebude o 5 rokov vitalny ako ty, a bude to s nim cim dalej horsie, choroby, unava, mrzutost atd... vidis v tom buducnost? alebo len chvilkove poblaznenie? ver mi ze to dlho nepotrva a sama to s nim dlho nevydrzis...

Lollka

No toto si dobre rozmysli lebo ten vekovy rozdiel je priepastny. Ty mas este cely zivot pred sebou, on uz je na jeho konci. Za 10 rokov bude 70-siatnik, budes mu menit plienky, robit mu opatrovatelku, bude mat uz kopu chorob.