Hydratácia pokožky v zime: na toto stavte

Táto diskusia patrí k článku: Hydratácia pokožky v zime: na toto stavte
Hydratácia pokožky v zime: na toto stavte

Hydratačné masky a krémy sú skvelé vecičky. Po vyčistení pleti si ich pokojne naneste, alebo jednoducho vtedy, keď si to vaša tvár pýta. Práve v týchto zimných mesiacoch sú ideálne, keďže vplyvom chladu, vetru a mrazu je naša pokožka viac vyťažená a namáhaná.

Rosalerohaska

Winter is the season when our skin is very dry and cracked, so it is necessary to add a lot of nutrients to the skin. Not only using cream but also having to drink the right amount of water combined with eating enough nutrients and vitamins can help the skin stay young and beautiful in the winter. vampiresurvivors.net

zuzi74

Nobilis Tilia ma skutocne vybornu kozmetiku. Pre zeny, ktore maju suchu plet, pripadne sa tvoria supinky, by som urcite odporucila aj hyaluronove serum. Sera su zaklad pre plet, dokonale vyzivuju plet zvnutra, je pevnejsia a hladsia na dotyk. Po par minutach, naniest krem alebo olej - vzdy na vlhku plet, nie suchu a vmasirovat. Ak je plet normalna, alebo mastna, tak kludne postaci iba serum.
Na telo maju vyborne sprchovacie oleje. Nevysusuju pokozku.

Ivka88

veľmi dobrú skúsenosť mám v poslednej dobe s hydratačnými krémami a olejmi od spoločnosti Nobilis - výhoda je, že sú naozaj prírodné a majú prájemnú vôňu