Hydratácia pokožky v zime: na toto stavte

Táto diskusia patrí k článku: Hydratácia pokožky v zime: na toto stavte
Hydratácia pokožky v zime: na toto stavte

Hydratačné masky a krémy sú skvelé vecičky. Po vyčistení pleti si ich pokojne naneste, alebo jednoducho vtedy, keď si to vaša tvár pýta. Práve v týchto zimných mesiacoch sú ideálne, keďže vplyvom chladu, vetru a mrazu je naša pokožka viac vyťažená a namáhaná.

LenockaH

@ancapanca Anička, ktoré tvárové oleje máte vyskúšané a vedeli by ste mi doporučiť? Mám veľmi suchú pleť, tak by som rada niečo také vyskúšala, ďakujem

KlaraKu

ja cítim, že kvalitnú hydratáciu potrebujem celoročne, preto pijem veľa tekutín a používam iba kvalitné a bohaté krémy či séra

ancapanca

na eshope nobilis-tilia.sk som objavila fakt peckovné krémy a pleťové oleje. Ja mám prirodzene suchšiu pokožku so sklonom k vráskam, preto je pre mňa hydratácia celoročnou potrebou

PetkaV12

nielen v zime, ale hlavne celoročne. Plet ju potrebuje stale, nie iba sezonne. Preto celoročne použivam serum z lavycosmetics

Kerko

Osobne na hydratáciu pleti v zime používam arganový olej alebo opunciový olej, manželka kupuje na www.orienthouse.sk a sme spokojní, asi viac ona ako ja :-) keďže produkty používa podstatne viac ona. V každom prípade obidva oleje pokožku chránia pred chladom a vysušením, čo nám veľmi vyhovuje hlavne pri lyžovaní

Jovanka

Najlepšia vecička na suchú atopickú pokožku akú som vyskúšala je protopan, ten určite suchú pokožku vyživuje a ekzém u nášho syna minimalizoval.

zuzulienka9

@alenka_radska nemas nahodou ekzem ? ja mam priserne suchu supinkovitu pokozku s atopickym ekzemom na krku a na lícach a bojujem s tým príšerne a tiež sa mi nedarí zbaviť sa ho :/ naozaj by som ocenila ak by mi niekto poradil čo na to dať