Ako si najsť chlapca

Príspevok v téme: Ako si najsť chlapca
Laurapp7

Mam 18 rokov nikdy som nemala vztah ani ma v živote nikto nelubil..Ja som bola len platonicky zamilovana...Ako si najst chlapca?Rada by som niekoho do 20 rokov..najlepšie nejakeho rovesnika.....Na diskoteky chodim aj na zoznamky ale zatial nič :( proste do spoločnosti chodim ale nič :( a ked som urobila prvy krok tak aj tak nič stoho... ved sme ludia všetci potrebujeme lasku..ako mam potlačiť ten pud? :(( ja fakt neviem bojim sa že žiadnu lasku nezažijem a o 10 rokov budem žiť v byte sama s mačkou a psom... takisto aj o 20 rokov...ide oto že je chcem žiť teraz ne potom takže mi nepište že čakaj...čo mam robiť?hoc nejaky ritual alebo hocičo poradte

Rademrose

Ahoj, mám 18 a mám podobný problém, preto by sme sa mohli spoznať. Prosím napíš mi na adresu rademrose@centrum.sk
(Najlepšie, ak by si rovno poslala aj fotku)

Laurapp7

Tomas12345- v Boha verim aj všetko ale nemozem zas byť nejaká fanatička ktora je rada že je sama a stačí jej viera..to nie

Tomas12345

Nájde si zmysel života v koníčkoch a hlavne vo viere v posmrtný život a v Boha a budeš stastna. Partnersky vztah ber len nieco ako bonus.

Laurapp7

Nechapem prečo komentujete pod mojou prezyvkou...niesom z Popradu to som nepisala ja...

SofiaElla-tak to by som aj ja rada vedela prečo keď vyzerám myslim že normalne a hocijake tlste,z akne frajerov menia..