Ako si najsť chlapca

Príspevok v téme: Ako si najsť chlapca
Laurapp7

Mam 18 rokov nikdy som nemala vztah ani ma v živote nikto nelubil..Ja som bola len platonicky zamilovana...Ako si najst chlapca?Rada by som niekoho do 20 rokov..najlepšie nejakeho rovesnika.....Na diskoteky chodim aj na zoznamky ale zatial nič :( proste do spoločnosti chodim ale nič :( a ked som urobila prvy krok tak aj tak nič stoho... ved sme ludia všetci potrebujeme lasku..ako mam potlačiť ten pud? :(( ja fakt neviem bojim sa že žiadnu lasku nezažijem a o 10 rokov budem žiť v byte sama s mačkou a psom... takisto aj o 20 rokov...ide oto že je chcem žiť teraz ne potom takže mi nepište že čakaj...čo mam robiť?hoc nejaky ritual alebo hocičo poradte

Laurapp7

A v uvodnom prispevku som napisala že do spoločnosti chodim tak čítajte s porozumenim prosim...ja som tu potrebovala radu ako niekoho zbaliť ako niekoho si nájsť takže nepotrebujem čítať chujoviny typu ,,prestan hladat,, kym jedna polovica čaka kym im niekto spadne z neba druhá musi logicky hľadať...ja patrim do druhej skupiny...a že si nikoho nenajdem? Tak čo už ale aspoň budem mať pocit že som spravila maximum...nechapete že mi chyba láska a hlavne sex????

Laurapp7

rodemrose- a odkiaľ si?

A vy ostatni píšete hluposti...ja chodim do spoločnosti chodim aj cvičiť nikdy tam nato nemyslim že nemam chlapca ani tam nechodim nikoho zbalit tak tu zo mňa nerobte nejaku zufalku...chodim na zabavy,do fitnes centra,na koncerty a furt nič..

Abcd888

Máš iba 18 a píšeš ako keby si chalana už nikdy nemala mať. Znie to zúfalo. Život sa netočí iba okolo frajerov a vzťahov. Môžeš byť možno aj rada, že si ešte žiadneho nemala lebo keď vidím aké "problémy" riešia moje spolužiačky, ktoré ich majú tak je mi z toho do smiechu. Je to vtipné a čisto strata času. Tiež mám 18 a ďakujem, že takéto zmýšľanie nemám..

Kami91

Vtipne, ze dievca napise, ze hlada frajera a hned sa aj 3-4 najdu v okamihu co by mali zaujem aj ked ju nevideli a nepoznaju ale ked chalan napise, ze hlada babu tak sa take veci nedeju. Hmm... Dievca vsak si vyber, ponuk mas viac nez dost, ci vlastne cakas na nejakeho princa? ;)

tanicici

Mne sa ako mladšej potvrdilo, že čím viac som chcela, tým viac sa mi nedarilo. Zakaždým som skončila iba ako kamarátka. Potom keď som sa už vzdala a šla som normálne len na jednu oslavu narodenín a bavila tak sa nejako stalo, že som tam stretla svojho terajšieho partnera :)

elielieli

Podstatné je chodiť niekde vonku, medzi ľudí. Keď budeš sedieť doma, partnera nenájdeš. Nájdi si nejakú záľubu hobby, choď cviciť, nejakú aktivitu, kde máš možnosť že stretneš väčší okruh ľudí. To sú veci, ktoré by som urobila ja. Ale ja som toho svojho stretla nečakane na ulici a prihovoril sa mi :-) Hlavne nebuď extrémne zameraná na to, že si niekoho hľadáš. Zabudni, ono to príde samo..

ahjaj

Laurapp, chodíš ešte do školy? V tomto veku prichádza na rad ukončenie školy a hľadanie si zamestnania. Iné prostredie Ti prinesie aj iné možnosti aj v tejto oblasti, nový okruh známych atď.

Huba-buba

-_- ...a čo mám hovoriť ja, čo je na tom takisto a mám 26 rokov?! ...ja mám opodstatnenejší dôvod sa sťažovať nie ty ...ty ešte mnohé toho môžeš zažiť a je dosť možné, že ma aj 3 x do takého veku predbehne a preto buď ticho a nerieš to, lebo ten tvoj problém ešte nie je taký problém ako môj..