Ako si najsť chlapca

Príspevok v téme: Ako si najsť chlapca
Laurapp7

Mam 18 rokov nikdy som nemala vztah ani ma v živote nikto nelubil..Ja som bola len platonicky zamilovana...Ako si najst chlapca?Rada by som niekoho do 20 rokov..najlepšie nejakeho rovesnika.....Na diskoteky chodim aj na zoznamky ale zatial nič :( proste do spoločnosti chodim ale nič :( a ked som urobila prvy krok tak aj tak nič stoho... ved sme ludia všetci potrebujeme lasku..ako mam potlačiť ten pud? :(( ja fakt neviem bojim sa že žiadnu lasku nezažijem a o 10 rokov budem žiť v byte sama s mačkou a psom... takisto aj o 20 rokov...ide oto že je chcem žiť teraz ne potom takže mi nepište že čakaj...čo mam robiť?hoc nejaky ritual alebo hocičo poradte

Lollka

Kontrolor o tebe som nepisala, tvoje nazory nepoznam. Mam kamosa co bol do 27 rokov panic, potom si nasiel vazny vztah v ktorom bol vela rokov. Nikdy sa nevyznacoval nenavistou k zenam, on bol proste len dlho take decko. Ale to je v poriadku, kazdy dozrieva inokedy. Ale moj nazor je, ze muz ktory chce vztah si ho vie najst. Nehovorim ze za 1 den ani za mesiac, ale ak hlada a ma zene co ponuknut tak si nejaku najde. Tym ze ma co ponuknut nemyslim peniaze ale lasku. Poznam pary co ani jeden nema moc penazi a su spolu stastni a ani jeden by nemenil. Preco? Lebo davaju do vztahu lasku a city. Lebo su tu pre toho druheho v dobrom aj zlom a robia pre neho co sa da. To je prave dalsi velky problem mnohych skrachovancov, ze to ze ich ziadna nechce prisudzuju tomu, ze vsetky zeny su len na peniaze a vsetky do jednej su zlatokopky. Pritom tych zlatokopiek je malo. Ja vo svojom okoli nepoznam ani jednu.

Lollka

Ti chlapi co sem pisu ze ich nikto nechce, vzdy to bolo len o tom istom. Vyznacuju sa nenavistou k vsetkym zenam a/alebo sa pytaju ze ked si uz nejaku najdu kedy sa s nou maju rozist. Sorry, ale toto je pre mna odpad. A zena by musela byt masochistka aby si s takym zacala. Pisali tu aj taki co chcu najskor studovat/robit karieru a az neskor hladat vztah ale tych som nemyslela.

Kontrol0r_mobil

Hmm povedať že niekto kto si nemôže nájsť dievča je odpad je dosť trufale...

Každý sme dobrý v niečom inom, tiež si nedokážem nájsť dievča ale mám zaujímavý život, cestujem, spoznávam svet, mám kopec koníčkov.

A čo teraz preto som podľa teba odpad?

Ferec260819

Lollka, ja sem nepíšem, že by som hľadal babu, ale musím sa zastať chlapov čo sem píšu. Nenapadla ťa možnosť, že stále čakajú na tú pravú. A vôbec...keď si myslíš že je to len odpad, tak potom aj baby čo sem píšu sú len odpad, ktorý nik nechce. Nemyslíš?
Podľa mňa len nie si vyrovnaná sama so sebou. Ty si možno bola chvíľková pichačka pre chlapa, ktorý ťa potom odkopol, tak máš z toho doteraz traumu a nedopraješ lásku ostatným.

Lollka

Kami ti chlapi co sem pisu ze ich nikto nechce je odpad. Vzdy k tomu nezabudnu napisat ze ako dlho maju mat prvu frajerku, kolko ich maju vystriedat, kedy sa maju ozenit a kedy rozviest. Myslis ze nejaka ma zaujem byt len docasnou pichackou nejakeho chlapa aby ju potom po case, ktori mu napisu ludia z fora odkopol a vymenil za inu? Normalny chlap nema problem najst si babu, ti co sem pisu su odpad.

elielieli

No očividne s takýmto negatívny prístupom ani nikoho nejádeš :D :D sa trochu uvedom, ako ti tu my máme dať radu po internete ako niekoho zbaliť. Každá situácia je špecificky iná. Sorry ale záleží aj na tom aká je žena príťažlivá, krajšie ženy to proste majú jednoduchšie. Keby existoval nejaký univerzálny návod, nikto by predsa nebol sám.. Na nete sú všeliaké rady, videá - napr. aj v agličtine je ich kopec.. Keď ti chýba sex kup si vibrator alebo čo.. wtf

Kontrol0r_mobil

Veď normálne napíš niečo o sebe, aké máš záľuby, odkiaľ si, kontakt. Veď nie všetci užívatelia tu na fóre sú psychicky rozbití, divni, a podobne, je tu kopec ľudí ktorí sú v pohode

Kami91

Laurapp7 - Chlapci sa ti tu ponúkali, tak sa chyť príležitosti.

Ak chceš ísť po svojom najlepšie je nechať chlapa si myslieť, že on bol ten čo ťa zbalil. Ak zbadáš nejaký objekt tak sa na neho viac krát hanblivo usmej, občas to zafunguje. Ak nie môžeš prípadne skúšať trashtalky... zasmej sa jeho vtipom aj keď sú trápne, prehadzuj vlasmi, vypni hruď, podpadky ti pridajú na sexappeale.
Ak chceš ísť priamo tak sa nejakého spýtaj či by večer nechcel ísť na prechádzku alebo do cukrárne.

Ale hlavne sama musíš aspoň trochu tušiť prečo si single, skús nám to prezradiť.