Kolko partneriek?

Príspevok v téme: Kolko partneriek?
hagrid

Teraz som si čítal článok, že priemerne by mali mať ľudia za život asi 10 sexuálných partnerov... to ma teda riadne zaskočilo!

Vždy som si myslel že cieľom života by malo byť snažiť sa o skutočnú lásku, ktorá trvá až do konca života.. A nie striedať partnerov podľa chuti. a keď som si prečítal že ľudia majú 7-10 sex. partnerov.. tak je mi úplne na nič z toho.

Ja ako chlap má veľký problém len sa normálne rozprávať z babou a nie ich ešte 10 zbaliť a vyspať sa s nimi. To kde na také bludy chodia? Veď pre muža je extrémne ťažké nájsť si vôbec nejakú kamarátku, nieto ešte mať sexuálnu partnerku... samozrejme ak ten chlap je priemerný. ak je atraktívny tak je snáď jasné že to nie je problém

ale inak, fakt zrútili sa mi všetky sny o rodine a milujúcej manželke... už neviem čo si mám viac myslieť o tomto hnusnom svete. asi mi nejaký čas ešte potrvá než sa naučím prispôsobiť tej džungli, ale fakt som z toho veľmi sklamaný..

Defcon

Lollka, a preco ked ti za reagovanie nestojim, reagujes? Dokonca s dvoma nickami .....
Asi si pri spomienke na mna uplne zvlhla.... to ma tesi, rad pomozem pri orgazme aj nabuduce.

Apokryft

Nečítaj také kravinu!
Ja som čítal ,že priemerná vagína ale prd.
Mňa nezaujíma iná vagína som vyše 20-cat rokov ženatý .A koľko som mal partneriek nikoho nezaujíma.Čo si na pretekoch ?
Kto chce byť ako ostatný je slaboch .
Vždy som chcel byť jedinečný a aj sa mi to podarilo!

Medea7

Aliss dobre píše, každý sme iný, niekomu to vyhovuje tak inému tak. To sa odvíja od úplne iných veci. To oni len badaju. Kazdy sme iný formát.

Aliss

Hagrid, co ta akoze sokovalo? :D Tvoj zivot sa odvija od toho, co napise daky pripeceny "novinar"? :D Ale prosiiim ta. Ked budu pisat, ze clovek by mal za zivot aspon raz okusit, co to je opacne pohlavie, tak budeme hufne bisexuali na par dni? :D Vies, hlavu a svedomie mas na to, aby si sa riadil tym, co ti tieto dve "veci" ponukaju. Ak citis, ze si clovek, ktory potrebuje skusit viacerych partnerov, preco nie? Ak citis, ze ti staci jedna, dve partnerky, tak sa tym riad. Tieto vseobecne kokosiny mozu zaujat a sokovat vazne len niekoho, kto nie je este dostatocne zrely. Tym ta nechcem urazat, len ti dat tip na to, aby si sa v zivote riadil najma svojou hlavou, az potom sa nechal sokovat 100% potvrdenou vedeckou studiou :D

Defconova byvala

Mrauka, aj so mnou bol. Na viacere mi daco povedal, ze preco neboli dobre, a preco pri nich fyzicky nefungoval. Na mna povedal,ze som vychrtla, a preto, Lollka, ze je plnostihla, jedna je pasivna, iná prilis krici. Vzdy je na vine ta zena, ked ma on fyzicky problem a nedajboze, aby isiel s tym k lekarovi.

naivny

nemam z toho, že nemam partnerku, či už jednu alebo viaceré, a sex, ani depresie, ani úzkosti. Moja momentálna starosť je zvládnuť dnešnú skúšku a v takom vypätí, ani nejakú túžbu nepociťujem.