Kolko partneriek?

Príspevok v téme: Kolko partneriek?
hagrid

Teraz som si čítal článok, že priemerne by mali mať ľudia za život asi 10 sexuálných partnerov... to ma teda riadne zaskočilo!

Vždy som si myslel že cieľom života by malo byť snažiť sa o skutočnú lásku, ktorá trvá až do konca života.. A nie striedať partnerov podľa chuti. a keď som si prečítal že ľudia majú 7-10 sex. partnerov.. tak je mi úplne na nič z toho.

Ja ako chlap má veľký problém len sa normálne rozprávať z babou a nie ich ešte 10 zbaliť a vyspať sa s nimi. To kde na také bludy chodia? Veď pre muža je extrémne ťažké nájsť si vôbec nejakú kamarátku, nieto ešte mať sexuálnu partnerku... samozrejme ak ten chlap je priemerný. ak je atraktívny tak je snáď jasné že to nie je problém

ale inak, fakt zrútili sa mi všetky sny o rodine a milujúcej manželke... už neviem čo si mám viac myslieť o tomto hnusnom svete. asi mi nejaký čas ešte potrvá než sa naučím prispôsobiť tej džungli, ale fakt som z toho veľmi sklamaný..

naivny

to ja som sa vydaval za defconovú bývalú. Nejak neviem zniesť, keď ubližujú nejakej žene, a keď sa defcon tak vyjadril o nej, normálne mi prišlo zle, tak som chcel, nech sa tak cíti aj on.
Teraz to píšem, lebo mi je neznesiteľné, že ju obviňuje.
A inak ďakujem tomuto fóru, aspoň som sa odreagoval, lebo som mal dnes skúšku a ešte trčím vo vlaku cestou domov.

Lollka

Ja tu budem ty svina prispievať pod účtami, pod koľkatími chcem, Ty prašivec. Si ťa podám tak, že na mňa nikdy nezabudneš.

Fullhd

Musis si uvedomit ze zeny su velmi podvedome stvorenia.Raz na narodeninovej oslave jedna vysokoskolska studentka mediciny rozpravala ako si zaklada aby jej buduci partner bol rodinny typ,mily atd ...toto vsetko platilo pokial neprisiel Palo.Sak poznas ten typ chlapov,pil,fajcil a mal moc testosteronu.Palovi trvalo asi 1 hodinu kym si ju neodviedol hore do izby.Nebola opita ani sprosta,prave naopak.Proste ju pretiahol ako posdnu ku*vu.Bola inteligentna,krasna a vyborne sa ucila.Rozumies tomu?Ale zase aby som ta upokojil palovi sa nepodaril ten vztah posunut dalej,jeho mila zistila ze stale byva u mami jazdi na felde a maka na 3 zmeny.Pokial nemas zazemie(byt,dom,fajn auto,dobry plat) neobsatoji ani krasny,sexy,svalnaty(s 22 cm) chlap.Ano poznam par chlapov ktori to vedia zo zenami no ziadny nedokaze to aby sa ta zena prebudzala pri nich kaze rano.Preco?Jednoducho su chudobni.Nech ti hociktora zena povie ze na peniazoch jej nezalezi tak klame.Poznam naopak vela chlapov ktori nevyzeraju az tak dobre a maju to co ty pises:milujucu partnerku,manzelku a zdrave deti.Moj tatko mi rozprava ze takto ako je to dnes to nikdy nebolo.Proste je ina doba.Vela stastia kamarat.

Defcon

Lollka, kludne prispievaj pod svojim nickom, nemusis si vymyslat 500 dalsich. Evidentne to nezvladas. Skus liecbu antidepresivami.
Neviem kedy si mi hovorila, ze mam robit kľuky, asi sa ti to prisnilo. V pohode. Zhlboka dychaj

Defconova byvala

nemá ešte 50. Takže fyzicky by mal fungovať. To je, že má mindráky a tie si ventiluje týmto a potom sa ešte chvasce tu, aký je on hrdina. Miesto toho, aby si šiel zabehať, alebo robil dačo užitočnejšie, zamoruje terén.
Defcon, pamätáš si, ako som Ti hovorila, že máš robiť kliky, že ti to pomôže? Nevedel si urobiť ani len 3. Neviem, ako teraz, ale zrejme to je ešte horšie.

popapuli

Ja "milujem" take stupidne clanky kde pisu nejake pojeb*ne kravy alebo koko*i co je v sexe priemer a co uz nie a najma clanky typu kedy by mal clovek prist o panictvo/panenstvo ci ako toto kolko priemerne ma mat partnerov sexualnych..
To zas niekde v casopise Eva Emma ci Diva pisali take sprostoviny?!
Ano priemerne 10 a tak ze hpv je tak rozsireni medzi ludmi ..