Aky kavovar doma mate a aku kavu si v nom najčastejšie robite?

danielka216

je je ;) Ale vela zalezi od toho co chces, kolko chces za kavovar dat, co chces aby mal, ale toto co som pisala to myslim, ze je aj pre takeho narocnejsieho kavickara jak som aj ja aj moji svagrovci :P
Hlavne potom treba kupovat aj kvalitnu kavu nie len tak hocjaku ;)

demza

Sibierina záleží od typu, ale myslím, že ako značka to môže byť fajn. Len každý máme iné nároky na kávovar a podľa toho by sme mali aj vyberať. Že nie podľa cien, ale podľa toho čo chceme, čo máme rady.

sibierina

danielka a krups je dobry? ja z casu na cas si pozriem aj na nete letaky, ze kde aky obchod ma aku aktualnu ponuku a akciu ;)

danielka216

teraz som videla v Planeu, ze maju fajn akciu na Krups kavovar, automaticky, nieco cez 400 eur som videla, ze stoji, co som letak na nete prezerala a to sa mi zda dobra cena.
Patrisienka a to nie je ani eko ;)

patrisienka

Janamicha vsetko je to uhol pohladu, nezda sa to mozno takto ale tie kapsule nie su najlacnejsia zalezitost najma ked pijes nejake tri kavy denne a tvoj muz tiez :D

samija

kapsulove by som povedala, ze su cenovo najdostupnejsi variant, ale ked chce clovek lepsiu kavu ako je instantna tak urcite bud pakovy alebo automaticky a ak pakovy tak mlyncek zvlast kupit a rano si cerstvo pomlet kavu, to je uplne o inom!

sibierina

pri kapsulovych to aj mne tak pride, ale tak niekomu je to jedno, niekto si vobec nepotrpi na to, aby kava bola cerstvo pomleta, ono ked sa urobi cerstva tak uplne inak aj vonia

tomas==

Ahoj, za mňa je to určite kávovar Nescafé Dolce Gusto. Kapsule až tak nie sú drahé a ponuka káv a nápojov je naozaj veľká. Vyberie si naozaj každý. Kapsule sa dajú kúpiť veľmi lacno aj počas výpredaja, alebo cez nejaký zľavový kód, napríklad z www.kodino.com Ak by ste chceli so vstavaným napeňovačom mlieka, určite odporúčam Philips. Máme s ním tiež skúsenosti. Cena je síce trochu vyššia, ale primeraná kvalite.

sibierina

mona dobre je mat aj vernostnu karticku pri ktorych sa to da, ta sa mne uz xkrat vyplatila, je dobre ju mat, pretoze ozaj usetris dost penazi a najma mas taku ponuku jak ini nie ;)