FILMY SO ZMYSLOM

Meridian

Je to ďakujem.pozriem
Nemusí všetko súvisieť len zo záhrobím u mňa....
Viem sa pozrieť aj na trochu kruté veci napr.
1.Ctihodný občan
2.Čas Zabiť
Sú filmy o vendete a ruku hore kto si niekedy nepraje odplatu.A tieto dva sú zo zmyslom aj zo zadosťučinením.
Mám rád aj film3. Brubaker starý možno

4.Siedmy hriech A.Banderas
Alebo 5.Sedem B.Pit

sunnyball13

...Omen...Ovečky...zaujímavé, fajné zoznamy filmov.....Aliss..pozeral som info o tom filme o netvorovi...možno pozriem....Meridián....si vylovil nejaké tajné ale zaujímavé filmy...stoja určite za pozretie....Simusa...o čom je tá kniha Bublina?.....Zobud sa...áno áno...je to presne podobné....ViktorkaVIX....film volanie divočiny je aj umňa jeden za naj....srší z toho veľká dávka slobody...nedržania sa pravidiel....to pálenie peňazí sa mi páčilo.....:)

Omen

Pár filmov, čo neboli ešte spomínané:
Atlas mrakov
Unconditional
Experiment
Neopúšťaj ma
Čistá duša
Anna a kráľ
Zoznámte sa, Joe Black
Obchod na korze
Pokoj v duši
12 podmienok dedičstva
Zlodejka kníh
Faunov labyrint
Iná zem
Čata
Kukuska
Motýľ

Meridian

Priznám sa veľmi sa mi nechcelo prispieť ,ale také možno tri _štyri dám....
PREBUDENIE ,je film o tom ako mladíkovi transplantovali srdce a chvíľu bol v klinickej smrti dozvedel sa však niečo na čo by nepomyslel ani v najhoršom sne .
PREDTUCHA Hrá tam Sandra Bullock
Jeden ďen sa zobudí v normálny deň
Na druhý ďeň sa zobudí keď už sa to stalo....
Zase jeden ďeň v normálny deň
Na ďalší keď sa to stalo
Ako sa striedajú dni jeden a jeden blíži sa deň,keď sa to už má stať.....asi
Je to film kde je ukázané za čo sa v živote oplatí bojovať.Možno pre niekoho nič moc ,ale po mne idú zimomriavky keď to píšem.
NIKOMU TO NEHOVOR Francúzky film málo kto to pozná.Muž mal manželku boli spolu od detstva za záhadných okolností ju zavraždia on je podozrivý odsedí si trest príde domov z basy.Jedného dňa mu príde mail na ktorom je zâznam priemyselnej kamery na ktorej je hádajte asi kto ? Nevie to iste
Navyše dátum koncertu U2 na ktorom boli spolu sú iniciály.....ale veď V trištvrte filmu sa to vyrieši ,ale nakoniec aj tak....

simusa

Mne sa páči film Vianočný anjel, Vánočni duch..celkom inšpiratívne filmy :)
Oplati si prečítat aj knihu Bublina

sunnyball13

...pozerám, že odporúčate fakt dobré tipy...bude tento rok čo pozerať....včera som pozeral Posledný týždeň (One week)...je zaujímavé, že ak nám zostáva už málo času...vie nás to prebrať k tomu čo cíti naša duša...pekný film

Aliss

Vcera som videla zaujimavy film o smrti. Vola sa Volanie netvora. Miestami to pripomina rozpravku, ale pointa je o strachu zo smrti a preco je dolezite "pustit" dusu, ak uz potrebuje odist "prec"...