FILMY SO ZMYSLOM

merilynn2

Čo si predstavuješ pod zmyslom? Prelomiť vlny je jeden z najsilnejších filmov, aké som videla, ale keď má u Teba 2/10.. pusti sa do seriálov - The Expanse, Westworld, Black Mirror - sú dobre spravené a hĺbka je tam tak akurát.

Omen

@ Sunny, pokračujeme? : )

Majster kat
Mastičkár
Vzkaz v láhvi
Stepfordské paničky
Zachráňte vojaka Rayna
Spalovač mrtvol
Posledný samuraj
Signum laudis
Cesta do hlubin študákovy duše
OmenNarodený 4. júla
Štvrtý druh

@ Meridián, videl si ten posledný?

sunnyball13

je to ...áno filmy čo som videl aj tipy na filmy do zošita a Wordu...je zaujímavé, že film , ktorý človek už videl, často si ho pamätá len matne....a keď ho vidí znovu je často ešte lepší, ako na prvý krát, pravda záleží od filmu...keď si zoberieme takmer každý človek vidí za život cca 1000 filmov...niekedy až 5000 možno....ak s nich väčšina nebola zabitým časom tak je to fajn, v skoršej fázi života sa filmy pozerajú skôr na zabitie času..neskôr sa to preklápa aj do hĺbky.....Omen fajn tipy...už len podľa názvov...

Meridian

Omen si mi pripomenula musel som si pripomenúť trailerom vedel so ze to poznám.
Je to pekné ak si dobre pamätâm na konci s nimi vypečie riadne .

Meridian

Ps:vyjadril by som sa presnejšie len je to ťažke povedať niekomu kto napr.neverí v boha niečo na túto tému netlačim všade duchárčinu keď sa bavím zo susedom o čiernych dierach a naopak tomu kto sa schováva za oltár niečo o inej realite .Síce viem to spojiť ale nie pre každého to je......aj keď tu na fore to tak vizneje že .......som jednostranne orientovaný možno.

Omen

Áno, je. Videla som ho. Zo svojho zoznamu vyškrtávam tie, ktoré sú už spomínané, aby sa to neopakovalo.
Ak sa chcete niečo dozvedieť o reinkarnácii, potom si pozrite Atlas mrakov.

Meridian

Bohatier
Na teba som nezabudol samozrejme tiež ď
O metrixe som sa nevijadril že sa mi nepâči či ano?Ak si dobre pamätám použil som to ako príklad skrytého významu...
V podstate ak pripustíme ,že sme na zemi "nasadený" tak metrix má skrytú poentu........čo je zaujímavé .