Odhalil som jej promiskuitnú minulosť

Príspevok v téme: Odhalil som jej promiskuitnú minulosť
fony

Zdravím,
Ako už názov témy napovedá jedná sa o odhalenie pikantných vecí z minulosti mojej priateľky.
S priateľkou sa poznáme niečo cez 3 roky a bývame spolu približne 5-6 mesiacov. Počas prvých mesiacov nášho vzťahu sme sa dostali aj k téme predošlých partnerov a priateľka povedala podstatne nižšie číslo ako som prednedávnom odhalil.
Už počas nášho vzťahu sa ku mne dostalo pár informácií, že priateľka mala búrlivú mladosť (momentálne sa obaja nachádzame v tretej dekáde nášho života)
Taktiež som zistil, že mala niečo s jedným známym ale bral som to ako jej minulosť a hovoril som si, že ma vtedy nepoznala a bola slobodná.
Lenže pred pár dňami som zistil niečo čo ma znechutilo. Priateľka nebola doma a ja som potreboval ísť ma PC pretože som si chcel prezrieť naše fotky z jednej akcie aby som ich zavesil na internet.
Kedže ich mala vo svojom PC šiel som naň a prezeral si fotky. Zrazu som ale narazil na jeden priečinok, ktorý mi nič nehovoril a zo zvedavosti ho otvoril.
Ostal som naozaj zaskočený, pretože tam bolo pár videí a množstvo fotiek z jej "promiskuitnej" minulosti. Nedalo mi to a prezeral som ich.
Boli to staré videá a kvalita nič moc ale stále dostatočná na to aby som ju tam rozoznal.
Robila tam veci, ktoré so mnou nikdy nerobila a dokonca aj odmietala, pretože vraj ich nikdy nerobila a ani robiť nebude.
Pre príklad hoci sa mi to zle píše uvediem, že v daných videách sa účastnila trojky s dvoma ďalšími mužmi, v daľšom a to ma znechutilo najviac dokonca s troma. A to naraz ... takže si viete predstaviť kde ich mala.
Priečinky som zavrel a čakal na ňu. Bol som ozaj rozrušený, pretože mi klamala o svojej minulosti hoci sme o nej diskutovali. Cítim sa podvedený. Ja som jej dôveroval. A ona mi klamala.
Keď prišla domov netrvalo dlho a všimla si, že sa niečo deje.
Neváhal som a povedal jej ako a čo som našiel v jej počítači. Ostala v šoku a snažila sa to vysvetliť. Vraj to bolo dávno a nechcela to vyťahovať .... pretože s bála, že by som ju nechal. Údajne to bolo v časoch keď bola mladá a hlúpa a "úžívala si".
Keď som sa jej spýtal prečo má tie videá a fotky v PC a prečo so mnou odmieta robiť niektoré veci čo robila tam odpovedala, že ich so mnou nechce robiť, pretože ma miluje (čo mne nedávalo a stále nedáva vôbec žiaden zmysel)
A videá tam vraj má, pretože to má (a to vážne povedala) ako spomienku na staré časy !!!
Nechal som to tak a moc sa nebavíme hoci ona chce diskutovať, ale ja nie. Klamala mi a to ma najviac bolí. Moji známi to isto vedeli a poza chrbát sa mi smiali zatiaľ čo ja som bol ako idiot "šťastný" s človekom ako ona. Potom ma ťaží, že ja som sa musel fakt snažiť a vložiť množstvo energie aby sme sa dali dokopy a mali
(do odhalenia tejto skutočnosti fakt dobrý vzťah v každej rovine) a iní si s ňou užívali len tak bez vynaloženia úsilia.
Cítim sa ako nula ....
Máte niekto podobnú skúsenosť? Osobne sa s ňou chcem rozísť, pretože je to pre mňa veľké sústo. Ale na druhej strane nechcem zahodiť to čo sme prežili. Som fakt zmätený.

Lollka

Ste spolu 3 roky, to nie je tak uplne malo. Ty musis vediet aka bola vo vztahu a ci sa naozaj zmenila. Evidentne mala burlivu mladost, chcela vsetko vyskusat aj vyskusala a mohla prist na to, ze jej niektore veci v sexe proste nevyhovuju, preto ich uz nechce robit. Ak isla do trojky ci dokonca stvorky, s tebou do toho ist uz nechce pretoze ich nemilovala, islo len o sex a mozno aj chut skusit to a kedze teba miluje, aj ten sex je potom samozrejme iny, s citom, preto viac osob v posteli pri tebe nepotrebuje. A ze ti klamala, no bolo jasne ze keby ti povedala v tomto pravdu nechcel by si ju. Chapem ze si z toho znechuteny a otraseny ale predsa len sa skus s nou o tom este porozpravat. A rozhodni sa sam ci dokazes akceptovat jej minulost alebo nie.

neznamy111

akože nehnevaj sa na mňa, ale takú k**** by som kopol do ri ti nech si ide kade ľahšie. áno prežili ste spolu pekné veci, ale prosím ťa nenechaj zo seba robiť deb ila!!! To že bola mladá a užívala si? to je čo za výhovorku? môže toho ľutovať ako chce, ale toto si od nej nenechaj. aj keď ťa mooožno miluje, pošli ju do ri ti...

fakt akože, ani to nie je moja partnerka ale som naštvaný už len keď si to čítam. dobrý chlap si, kašli na ňu. ona ťa len teraz využíva na stabilitu, lebo ty blbý jej to dovolíš... okamžite sa s ňou rozveď a nad ničím nerozmýšľaj!! slušný si chlap si nezaslúži také hovädo!!

ono je problém aj to ako si spomínal že to v pc necháva ako "spomienku na staré časy" akože wtf? nič jej never chlapče!

takže, dávaj si pozor, lebo ťa bude zahŕňať sladkými rečami ako ťa miluje, ako sa zmenila a podobne, ale nepodľahni tomu. nech si znáša následky svojich činov, štetka jedna vychcaná... áno presne tak... to jej môžeš povedať nech vie na čom je... a dovidenia :) ty sa z toho dostaneš, budeš chvíľu smutný ale prejde to a ty si nájdeš nejakú, ktorá je hodná toho aby bola tvoja partnerka

Aliss

Kazdy mame za sebou nejaku minulost. Ta nas formovala a aj vdaka nej sme tym, kym sme. Ale! Moja minulost nesmie ohrozit zdravie mojho partnera. Chapem, ze ta teraz velmi stve ako ta klamala...ale v prvom rade sa zameraj, ci si nieco od nej nechytil. Neverim, ze do vsetkych jej otvorov, jej to davali s kondomom. A ak ano, "super", ale su choroby, ktore schytas aj napriek kondomu - hpv virus a podobne. Zasla by som si na testy v tvojom pripade. A poloz si otazku, ci ti vadi vyslovene klamstvo z jej strany, alebo samotne sexualne hratky. Ze ci by si rovnako nereagoval, ak by ti to netajila, ale normalne povedala uz na zaciatku vztahu....

petroneta

u nás sa hovorievalo, že z kuriev sú potom najoddanejšie manželky a najlepšie matky, lebo si dokážu viac vážiť, že niekto má záujem nielen o ich telo, ale aj o ne, ako o človeka.
To, že niektoré praktiky s tebou nechce robiť, je aj preto, lebo jej mohli byť nepríjemné a pripomenuli by jej to, čo si pri tebe pripomínať nechce.
Do Tvojho rozhodnutia však kecať nechcem, lebo to sa ani nedá. Nemal si sa jej dívať na jej veci, sliedením a zbytočným snorením už došlo k mnohým nepríjemnostiam a pritom si neviem spomenúť ani jediný prípad, kedy to bolo pozitívne.

Gjjitcjj

Ako nechcem byť zlý ale keby sa toto dozviem o svojej priateľke by bol asi hneď koniec. Nie len to ze klamala ale čo robila za nechutnosti... Najhoršie na tom ze všetci o tebe hovoria že s akou kurvou chodíš