Odhalil som jej promiskuitnú minulosť

Príspevok v téme: Odhalil som jej promiskuitnú minulosť
fony

Zdravím,
Ako už názov témy napovedá jedná sa o odhalenie pikantných vecí z minulosti mojej priateľky.
S priateľkou sa poznáme niečo cez 3 roky a bývame spolu približne 5-6 mesiacov. Počas prvých mesiacov nášho vzťahu sme sa dostali aj k téme predošlých partnerov a priateľka povedala podstatne nižšie číslo ako som prednedávnom odhalil.
Už počas nášho vzťahu sa ku mne dostalo pár informácií, že priateľka mala búrlivú mladosť (momentálne sa obaja nachádzame v tretej dekáde nášho života)
Taktiež som zistil, že mala niečo s jedným známym ale bral som to ako jej minulosť a hovoril som si, že ma vtedy nepoznala a bola slobodná.
Lenže pred pár dňami som zistil niečo čo ma znechutilo. Priateľka nebola doma a ja som potreboval ísť ma PC pretože som si chcel prezrieť naše fotky z jednej akcie aby som ich zavesil na internet.
Kedže ich mala vo svojom PC šiel som naň a prezeral si fotky. Zrazu som ale narazil na jeden priečinok, ktorý mi nič nehovoril a zo zvedavosti ho otvoril.
Ostal som naozaj zaskočený, pretože tam bolo pár videí a množstvo fotiek z jej "promiskuitnej" minulosti. Nedalo mi to a prezeral som ich.
Boli to staré videá a kvalita nič moc ale stále dostatočná na to aby som ju tam rozoznal.
Robila tam veci, ktoré so mnou nikdy nerobila a dokonca aj odmietala, pretože vraj ich nikdy nerobila a ani robiť nebude.
Pre príklad hoci sa mi to zle píše uvediem, že v daných videách sa účastnila trojky s dvoma ďalšími mužmi, v daľšom a to ma znechutilo najviac dokonca s troma. A to naraz ... takže si viete predstaviť kde ich mala.
Priečinky som zavrel a čakal na ňu. Bol som ozaj rozrušený, pretože mi klamala o svojej minulosti hoci sme o nej diskutovali. Cítim sa podvedený. Ja som jej dôveroval. A ona mi klamala.
Keď prišla domov netrvalo dlho a všimla si, že sa niečo deje.
Neváhal som a povedal jej ako a čo som našiel v jej počítači. Ostala v šoku a snažila sa to vysvetliť. Vraj to bolo dávno a nechcela to vyťahovať .... pretože s bála, že by som ju nechal. Údajne to bolo v časoch keď bola mladá a hlúpa a "úžívala si".
Keď som sa jej spýtal prečo má tie videá a fotky v PC a prečo so mnou odmieta robiť niektoré veci čo robila tam odpovedala, že ich so mnou nechce robiť, pretože ma miluje (čo mne nedávalo a stále nedáva vôbec žiaden zmysel)
A videá tam vraj má, pretože to má (a to vážne povedala) ako spomienku na staré časy !!!
Nechal som to tak a moc sa nebavíme hoci ona chce diskutovať, ale ja nie. Klamala mi a to ma najviac bolí. Moji známi to isto vedeli a poza chrbát sa mi smiali zatiaľ čo ja som bol ako idiot "šťastný" s človekom ako ona. Potom ma ťaží, že ja som sa musel fakt snažiť a vložiť množstvo energie aby sme sa dali dokopy a mali
(do odhalenia tejto skutočnosti fakt dobrý vzťah v každej rovine) a iní si s ňou užívali len tak bez vynaloženia úsilia.
Cítim sa ako nula ....
Máte niekto podobnú skúsenosť? Osobne sa s ňou chcem rozísť, pretože je to pre mňa veľké sústo. Ale na druhej strane nechcem zahodiť to čo sme prežili. Som fakt zmätený.

zobudsa

pozri si nejake zahranicne stranky o komkolvek, co tam najdes, napr. taky usain bolt, tenistky, princovia.... pokial ti nic ine na nej nevadi..

Tomas12345

A ty si neurobil v minulosti žiadnu chybu ? Neviem co si čakal, to si snád čakal že sa ty frajerka s týmto bude chváliť ? Ty kebyže toto spravíš vo svojej minulosti tiež by si sa o tomto svojej frajerke išiel zmienovať ?

cisterna

Ak mas aspon trocha sebaucty tak ju posli kade lahsie. Ona nemyslela pri tom, ze v buducnosti moze niekoho nakazit nejakou chorobou. Taka sa uz nezmeni, zostane stale rovnaka, ak nie horsia. nenechaj sa tu manipulovat. Keby to myslela s tebou vazne, tak ti svoju minulost prezradi, lebo ak sa niekto vyspi s polovicou mesta, tak sa to utajit neda a minulost ju dobehne, Takze ta este aj klamala cely cas. Si len jej pokus hrat sa na slusnu, lebo si mysli, ze dokaze vsetkych oklamat.

Kimmy_CA

Jana Lukáčová: nie že by som všeobecne nesúhlasila s vašimi príspevkami, len ma zaujíma, prečo si myslíte že všetky predošlé činy a skutky u niekoho nutne musia spôsobovať tomu človeku traumu (váš komentár o jej nezahojených ranách) s ktorou je nevysporiadaný a preto sa ju snaží zamlčať (akože aby mu nespôsoboval ďalšiu bolesť). Toto zovšeobecnené tvrdenie úplne vynecháva možnosť, že niekto mohol v minulosti (ale aj súčasnosti) konať nesprávne alebo rovno aj zle preto, že má napríklad pokrivený charakter, že je to prospechár, príp. v extrémnej možnosti že je to rovno vysoko-funkčný psychopat (videla som už nejaké internetové diskusie kde niekto opisoval, ako mu taký psychopat dokázal úplne zničiť život a popritom v podstate neporušil skoro žiadny zákon). Ja osobne som mala tiež zopár veľmi negatívnych skúseností s ľuďmi ktorí sa predo mnou pretvarovali a nakoniec som prišla hmatateľným dôkazmi na to, akí sú falošní a zákerní. Keby mi niekto začal písať, že tí ľudia sa predo mnou pretvarovali a za mojím chrbtom na mňa hnusne (ale popritom pobavene) kydali preto že majú nejakú nevysporiadanú traumu, tak v lepšom prípade si asi pomyslím že blázon je ten čo mi toto píše. (Čím túto možnosť nechcem aplikovať na konkrétne situáciu zakladateľa tejto témy, len ma to zaujíma vo všeobecnej rovine).

hahaha

1. Zameť si pred vlastným prahom. Máš okolo 30. Ty si mal len jednu jedinu ženu - tvoju sučasnu priatelku s ktorou si 3 roky a prvy sex z lasky pred 3 rokmi, alebo si to striedal ako ponožky a teraz nad frajerkou moralizuješ? A seba nevidiš?

2. Ak si naozaj slušny, prečo si s takou ženou? Ak ti staci, ze je zrejme pekna (lebo takym chlapi toleruju VSETKO, hlavne že mu ju kamoši zavidia a on si ju všade vlači ako trofej) tak si ju zasluzis aj kebyze si ty najslušnejši na zemi a ona najskazenejšia.

3. Ak máš podobnu minulosť, prečo sa tak pokrytecky uražaš? Však potom si rovnaky tak vo co de? Praveže sa hodite k sebe.

4. Ty si jej nikdy za tie 3 roky ani v najmenšom v ničom nezaklamal?

Antisexx

m.youtube.com
Tato pesnicka sa dokonale hodi na tvoju situaciu.
"To radsej budem vtaka pchat doma do smetaka, nebol som jediny, striedal som sa s druhymi."
"Sam sa seba pytam co to robim, s tovarnou na choroby" :D jak ja milujem to pesnicku. Vypocut ! :D

Jana Lukacova

fony:

Svojim správaním sa Vás priateľka snažila „ochrániť“ pred jej vlastnou minulosťou, s ktorou sa ešte sama nevyrovnala . Preto mala potrebu Vám klamať (zamlčať pravdu), aby Vás nestratila, lebo jej na vzťahu záleží a rokmi sa zmenilo to, čo je pre ňu dôležité (len si ešte neporadila s nevysporiadanými emóciami, ktoré v nej jej minulosť vyvoláva).

Na druhej strane, jej prirodzená -zintenzívnená - vášeň jej ostala, ale snaží sa ju vo vašom vzťahu neprejavovať tak, ako v minulosti (lebo to otvára aj jej rany) a bojí sa, že by to zničilo váš vzťah. Paradoxne preto si uchovávala „spomienky na staré časy“. Tým, že je pre ňu váš vzťah dôležitý, nechcela ho „pošpiniť“ praktikami z minulosti, aj keď v nej vyvolávajú chtíč, ktorý ju občas doženie. Ten rozpor medzi hodnotou vášho vzťahu a jej túžbami riešila, tak ako riešila – chýbajúcou úprimnosťou (čím dosiahla presne to, čo nechcela).

Potrebujete sa zamerať na to, čo sám cítite (smútok, hnev, bolesť) a prejaviť ich, aby ste obnovil svoj pokoj a sebahodnotu a nasledoval svoju intuíciu (ak budete mať potrebu byť sám, tak buďte sám...) a časom sa aj váš vzájomný vzťah „vyfarbí“.

To, čo prežívate, je skúška vášho vzťahu, ktorou, ak prejdete, utuží ho to...
Samozrejme to bude závisieť od vás oboch, od Vás, ako aj od priateľky - od toho, do akej miery bude schopná čeliť svojej minulosti (prijať to, čo kedysi robila a prejaviť bolesť, ktorá sa ukrýva za tým, že sa nepovažuje viac za hodnotnú ženu) a bude k Vám úprimná...a naučí sa prejavovať svoju vášeň spôsobom, ktorý sa vám obom bude páčiť bez obáv, že to zničí vzťah, ublíži Vám to alebo to bude znamenať, že je ľahkou ženou.

Ovecky

Sorry, ale toto je pekne nechutne. Na co ma dospela zena take veci v PC? To s kym chodis, s nejakou nastkou? By mi bolo uplne jedno, co s kym robila, ale uz len tento fakt by ma dorazil. A ze si na smiech nejakym znamym, ktori ju mozno aj pretiahli, to uz je len ceresnicka na torte. Grc :D

hyrax

nuz ako to napisat. ale podla mna si smiesny. mna by srala, pripadne by som nechapal len tomu, naco ma tieto veci stale uchovane. inak tam podla mna nie je velmi co riesit. ale ved ty si ries, ked chces.