Odhalil som jej promiskuitnú minulosť

Príspevok v téme: Odhalil som jej promiskuitnú minulosť
fony

Zdravím,
Ako už názov témy napovedá jedná sa o odhalenie pikantných vecí z minulosti mojej priateľky.
S priateľkou sa poznáme niečo cez 3 roky a bývame spolu približne 5-6 mesiacov. Počas prvých mesiacov nášho vzťahu sme sa dostali aj k téme predošlých partnerov a priateľka povedala podstatne nižšie číslo ako som prednedávnom odhalil.
Už počas nášho vzťahu sa ku mne dostalo pár informácií, že priateľka mala búrlivú mladosť (momentálne sa obaja nachádzame v tretej dekáde nášho života)
Taktiež som zistil, že mala niečo s jedným známym ale bral som to ako jej minulosť a hovoril som si, že ma vtedy nepoznala a bola slobodná.
Lenže pred pár dňami som zistil niečo čo ma znechutilo. Priateľka nebola doma a ja som potreboval ísť ma PC pretože som si chcel prezrieť naše fotky z jednej akcie aby som ich zavesil na internet.
Kedže ich mala vo svojom PC šiel som naň a prezeral si fotky. Zrazu som ale narazil na jeden priečinok, ktorý mi nič nehovoril a zo zvedavosti ho otvoril.
Ostal som naozaj zaskočený, pretože tam bolo pár videí a množstvo fotiek z jej "promiskuitnej" minulosti. Nedalo mi to a prezeral som ich.
Boli to staré videá a kvalita nič moc ale stále dostatočná na to aby som ju tam rozoznal.
Robila tam veci, ktoré so mnou nikdy nerobila a dokonca aj odmietala, pretože vraj ich nikdy nerobila a ani robiť nebude.
Pre príklad hoci sa mi to zle píše uvediem, že v daných videách sa účastnila trojky s dvoma ďalšími mužmi, v daľšom a to ma znechutilo najviac dokonca s troma. A to naraz ... takže si viete predstaviť kde ich mala.
Priečinky som zavrel a čakal na ňu. Bol som ozaj rozrušený, pretože mi klamala o svojej minulosti hoci sme o nej diskutovali. Cítim sa podvedený. Ja som jej dôveroval. A ona mi klamala.
Keď prišla domov netrvalo dlho a všimla si, že sa niečo deje.
Neváhal som a povedal jej ako a čo som našiel v jej počítači. Ostala v šoku a snažila sa to vysvetliť. Vraj to bolo dávno a nechcela to vyťahovať .... pretože s bála, že by som ju nechal. Údajne to bolo v časoch keď bola mladá a hlúpa a "úžívala si".
Keď som sa jej spýtal prečo má tie videá a fotky v PC a prečo so mnou odmieta robiť niektoré veci čo robila tam odpovedala, že ich so mnou nechce robiť, pretože ma miluje (čo mne nedávalo a stále nedáva vôbec žiaden zmysel)
A videá tam vraj má, pretože to má (a to vážne povedala) ako spomienku na staré časy !!!
Nechal som to tak a moc sa nebavíme hoci ona chce diskutovať, ale ja nie. Klamala mi a to ma najviac bolí. Moji známi to isto vedeli a poza chrbát sa mi smiali zatiaľ čo ja som bol ako idiot "šťastný" s človekom ako ona. Potom ma ťaží, že ja som sa musel fakt snažiť a vložiť množstvo energie aby sme sa dali dokopy a mali
(do odhalenia tejto skutočnosti fakt dobrý vzťah v každej rovine) a iní si s ňou užívali len tak bez vynaloženia úsilia.
Cítim sa ako nula ....
Máte niekto podobnú skúsenosť? Osobne sa s ňou chcem rozísť, pretože je to pre mňa veľké sústo. Ale na druhej strane nechcem zahodiť to čo sme prežili. Som fakt zmätený.

ivobrick

Ked ta tak strasne miluje nech to zmaze.
Rozpravky "vraj to bolo davno" nech rozprava hlupemu, klikni pravym na video a mas tam datum.
Inak dobra slapka, este ti aj skace po hlave. Ale co uz, taka je doba.

Kimmy_CA

Mne to nepripadá, že sa Jana Lukáčová snaží pôsobiť nadradene. Skôr mi to príde že sa snaží pôsobiť tak nejako "úctivo" a možno ešte s profesionálnym odstupom. Každý to asi berieme inak...

mickey21

videa si nechala, to znamena, ze sa jej to pacilo a chce na to spominat v dobrom, nikto si neuklada nieco, na co chce zabudnut, alebo by sa hanbil, takze nieje vylucene, ze sa to este stane, mozno si teraz dava od toho spravania prestavku, ale vrati sa k tomu, ked bude mat chut...
inac okrem chorob, ktore sa tu spominaju je este jedna vec, studia odhalila, ze muzske spermie zostavaju v tele zeny od kazdeho partnera, ak nepouzivala gumu, tak to je hotova spermobanka :D

zobudsa

nevediet o tom, ze na internete sa tyka je dost velka nevedomost

vykas tu len ty a posobi to nadradene

dobre, to nebolo zrejme, ze ty si tu "pracovne", pod svojim menom, ok. mali by ta nejako oznacit, odlisit.

Jana Lukacova

zobudsa:

Nie som si vedomá toho, že je nejaký úzus o tom, že na nete sa tyká (a nemám ani vedomosť, že by to bolo uvedené v pravidlách prispievania na toto fórum).

Dôvod prečo, navštevujem toto fórum je ten, že sa snažím tým, ktorí prichádzajú s problémom ukázať smer v súlade s prístupom, ktorý uplatňujem. Keďže ľuďom niekedy aj priamo pomoc ponúknem (poskytujem osobné poradenstvo) a občas mi niekto z fóra napíše, pristupujem k ľuďom tu na fóre profesionálne tak, ako by som to robila mimo online sveta a tak ako to drivá väčšina robí v pracovnom živote pri kontakte s ľuďmi, s ktorými príde do styku. To samozrejme neznamená, že si s nikým nezačnem tykať, ak sa týmto smerom komunikácia prirodzene vyvinie...

PS: Ak by problém môjho vykania (alebo vykania kohokoľvek iného tu na fóre) bol témou, tak by som autorovi napísala, že potreba riešiť moje vykanie (či vykanie niekoho iného) signalizuje, že by mal zamerať pozornosť v prvom rade na seba a na to, čo to v jeho vnútri vyvoláva...

Diso

Fony, radsej sa s nou rozid nech si najde niekoho normalneho, kto nebude riesit minulost a rozpitvavat kazdu jednu blbost a ty si najdi nafukovaciu pannu ktora nema minulost. Case closed.

zobudsa

jana, preco tu pouzivas vykanie, ked si tu vsetci tykame a je taky uzus, ze na nete sa tyka. ? to je tiez nejaka uchylka.

Jana Lukacova

Kimmy CA:

V mojich príspevkoch neuvádzam, že zákonite „všetky predošlé činy a skutky u niekoho nutne musia spôsobovať tomu človeku traumu“ (prosím opravte ma, ak sa mýlim a niekde som sa takto vyjadrila).

To, čo píšete, že má niekto napríklad pokrivený charakter, že je to prospechár, príp. v extrémnej možnosti, že je to rovno vysoko-funkčný psychopat je však v drvivej väčšine prípadov práve dôsledkom nevysporiadaných emócií, ktoré si daný človek ani neuvedomuje, len si ich kompenzuje svojim správaním k iným (nasleduje projekciu svojho ega). Tj. aj u falošných, zákerných ľudí, s ktorými ste prišla do styku, pôvod ich správania spočíval predpokladám najmä v ich menších - väčších ranách na duši (pozn. to samozrejme neznamená, že to ospravedlňuje ich správanie, že ich máme ľutovať, nechať ich, nech nám ubližujú..).

Je to len o tom, byť si vedomý toho, kde pramení príčina. Ak by Vám niektorí z tých ľudí, s ktorými máte skúsenosť vo chvíľke úprimnosti začali rozprávať o svojom detstve či mladosti, alebo iných obdobiach, čo vtedy prežívali, s veľkou pravdepodobnosťou by ste ich problém videla komplexnejšie. Mnoho ľudí sa k iným správa tak, ako to sami zažívali na vlastnej koži v minulosti v určitej podobe...

Tým, že si uvedomujeme hlbšiu príčinu, môžeme týchto ľudí nasmerovať v prípade, ak by dospeli do bodu, že budú chcieť svoje správanie, život zmeniť. Aj to sa totiž stáva...

Pre úplnosť - samozrejme správanie človeka nie je ovplyvňované len jeho emóciami. Niekedy významnú rolu zohrávajú aj vžité zvyky prítomné v určitej komunite, spoločnosti, z ktorej človek pochádza.