SEX, SEXUÁLNA ENERGIA

Príspevok v téme: SEX, SEXUÁLNA ENERGIA
sunnyball13

...rád by som sa dozvedel niečo viac o sex, sexuálnej energii a jej v plyvu na človeka....nenašiel som takmer nič k veci keď som hľadal na nete...až je to podozrivé.....zaujíma ma, či je pravda, že keď niekto drží celibát, že väčšinou dlhšie žije....zase veľa príspevkou som našiel v čom všetkom je sex prospešný....ďalej som našiel, že sex bol ako keby vymyslení na plodenie nie uspokojovanie.....chccel by som teda vedieť ako to je, kde je pravda....nejaké blbé komenty, ktoré nie sú k veci si odpustite poprosím :)....

Angelika3

No tak možno po takom náraste energie, prirodzene na ďalší deň cítiš naopak únavu a slabosť. Krivka sa vychýlila na jednu stranu a teraz opačne. Je to v rámci zachovania rovnováhy. Celý svet sa neustále snaží vytvárať rovnováhu. Myslím, že tieto tvoje pocity zakrátko odoznejú. Môžeš byť rád, že takto vnímaš energiu a myslím, že len v tom pokračuj. Mnohí ľudia nezažijú ani to čo ty.

sunnyball13

...ahojte...dobre že som založil túto tému, lebo teraz by sa mi zišla fakt pomoc...prepáčte nepotrebujem o tom polemizovať, ale je to tak ako píšem tak by som rád o mojom probléme viac vedel.......pred tromi dňami....sme sa s manželkou milovali a pocítil som takú dosť veľkú energiu...počas milovania to často pociťujem...keď sa do toho vžijem....počas sexu to nepociťujem...teraz bola tá energia ale 2-3 krát väčšia...tak som hneď vedel, že niečo nie je ok....od vtedy mám problém, že sa cítim ako opitý, točí sa mi hlava a mám akoby problém s rovnováhou....na 90% cítim, že problém je s tou sexuálnou energiou...niečo tam je tam zablokované alebo také niečo....neviem teraz či čakať i sa to samo vráti do normálu , alebo čo....

sunnyball13

...čím ďalej tým viac vnímam....rozdiel medzi sexom a milovaním...ale môže si to každý nazvať ako chce....po akte....je jasný znak...aké to bolo aj u muža...muž je väčšinoui unavený, kedže sa zbaví energie....ale keď to je milovanie...a ide to nie cez telo, ale ako keby cez niečo viac....tak unavený nie je....človek má chuť aj na to a ja na to, to je jasné....ale ja už po klasickom sexe....takmer vždy cítim, že to nie je ono...a už čím ďalej také niečo menej chcem...

Meridian

Su.ano ,ale zase to viznie len čierno -bielo.
Aj keď pre normalneho človeka je to nepodstatná vec ,lebo taká rýchlovečka vie mať tiež svoje čaro .Ale nerozvadzajme to .ps:inak ta tema ohladom detí super ,ale budem len pozorovateľ nič viac..

sunnyball13

...myslel som to tak...že ak to má byť taký lacný sex, aj keď je svojím partnerom...a je to len taký rýchly chtíč....niekedy stojí za to sa udržať...čo sa týka muža....a nie byť z toho bez energie....napr...Na obed....a potom do večera kvôli tomu mať menej kvalitný deň....z tohto pohľadu je najlepší večer, lebo do rána sa energia nabije....málo ľudí sa možno o takýchto veciach zamýšľa...ale je dobré sa o tom zamyslieť...zamýšlame sa väčšinou o nepodstatných veciach....a vec či máme energiu....patrí pre nás určite medzi najdôležitejšie...

Meridian

Sunnyball 13
Celú záležitosť si teraz poňal nejak tak z inej perspektívy.
Veď asi nikto sa nezamýšla či ho niečo vysiluje alebo nie a ak by aj pôžitok telesný prevláda nad všetkým a nejakým vyčerpaním sa zamýšłať ?Možno to myslíš inak ako som ťa pochopil ,lebo teraz je to také nadnesené.
V príspevku madea7 vystihuje z môjho pohľadu zdravé uvažovanie a omen vysvetluje že srxovanie v páre je ok.Pohład ako si ho opísal sa mi zdâ lacný ,že ...aha vysiluje ma nebudem to robiť dávami .........budem

sunnyball13

....ak precítime pocity po sexe alebo masturbácii, ľahko pocítime či nám to zobralo, alebo pridalo energiu....ak nám to pridalo, je to ok....ak nám to ubralo....možno sme potrebovali uvolnenie....alebo treba zvážiť, či nám také niečo stojí za to....sa zbytočne oslabovať....

Medea7

Chose...., vieš akoby si musel mať silnú duševnú stránku aby si telu odoprel jeho poziadavky. Viem, že sa to dá je to len cvik. Vies ukazujú sa nám samé pekne veci a teraz odolaj tomu, vieš aké je to ťažké.