Sli by ste do toho?

Príspevok v téme: Sli by ste do toho?
muz38

Zdravim, mam dilemu, som nezadany osamely muz slobodny. Uz dost dlhu dobu. Mal son jeden vztah pred siedmimi rokmi skoncil a trval osem rokov s malymi prestavkami lebk sme mali obdobia rozchodov a opatovnych navratov. Odvtedy si neviem najst partnerku. Neviem akosi o mna zeny nejavia zaujem a pravdupovediac ani ja o ne lebo som narocny na vzhlad, povahu aj vsetko okolo toho kde pracuje, z akej rodiny pochadza, kolko ma rokov, zdrav. stav, nazory a tak. A nedari sammi najst taku ktora by mi vyhovovala. Viem som dost narocny..
No a teraz mam velku dilemu lebo v praci nastupila nova kolegyna uz cca 5 mesiacov u nas robi a vsimol som si ze dost dava najavo ze chce aby sme spolu zacali chodit. Ma dvojzmyselne narazky, dotyky nenapadne, stale ma sili do konverzacie s nou, nejaku temu nadhodi, usmieva sa na mna pozyva ma stale niekam na kavu, teraz pred vianocami na medovinu ma pozyvala, na ples ma vola co mame mat firemny a tak.. No a problem je ten ze nieje moj typ, nepaci sa mi velmi, nieje typ zeny ktora mampritahuje. Nesplna moje poziadavky len jedine v tom ze je slobodna a vekovo no je starsia o rok odomna.
A ja tak rozmyslam ze ist do toho ked som uz tak dlho sam a ziadna ma nechce a aj ja som narocny a vzdy sa nieco pokazi aj ked uz to vyzera na dobrej ceste s nejakou, alebo sa na to vykaslat a ignorovat jej dvorenie kedze nieje moj typ a nenechat sa vtiahnut do vztahu s niekym kto ma nepritahuje..?
Je toto znamenie od zivota ze mi dava sancu zmenit myslenie a brat aj to co vlastne nechcem alebo co? Som zmagoreny z toho ako sa zachovat..

Lollka

Nie nechod do toho. K comu by to bolo? Nie je tvoj typ, nepaci sa ti, nepritahuje ta. Vo vztahu by ste sa obaja trapili a aj tak by to skoncilo. Ty by si jej nedokazal byt dobrym partnerom a ona by bola nestastna. Jednoducho jej povedz ze nie je tvoj typ, ona to pochopi a prestane sa snazit. Len jej to povedz nech nezivi v sebe falosne nadeje. Povedz jej, ze mozte zostat kamarati.