Sli by ste do toho?

Príspevok v téme: Sli by ste do toho?
muz38

Zdravim, mam dilemu, som nezadany osamely muz slobodny. Uz dost dlhu dobu. Mal son jeden vztah pred siedmimi rokmi skoncil a trval osem rokov s malymi prestavkami lebk sme mali obdobia rozchodov a opatovnych navratov. Odvtedy si neviem najst partnerku. Neviem akosi o mna zeny nejavia zaujem a pravdupovediac ani ja o ne lebo som narocny na vzhlad, povahu aj vsetko okolo toho kde pracuje, z akej rodiny pochadza, kolko ma rokov, zdrav. stav, nazory a tak. A nedari sammi najst taku ktora by mi vyhovovala. Viem som dost narocny..
No a teraz mam velku dilemu lebo v praci nastupila nova kolegyna uz cca 5 mesiacov u nas robi a vsimol som si ze dost dava najavo ze chce aby sme spolu zacali chodit. Ma dvojzmyselne narazky, dotyky nenapadne, stale ma sili do konverzacie s nou, nejaku temu nadhodi, usmieva sa na mna pozyva ma stale niekam na kavu, teraz pred vianocami na medovinu ma pozyvala, na ples ma vola co mame mat firemny a tak.. No a problem je ten ze nieje moj typ, nepaci sa mi velmi, nieje typ zeny ktora mampritahuje. Nesplna moje poziadavky len jedine v tom ze je slobodna a vekovo no je starsia o rok odomna.
A ja tak rozmyslam ze ist do toho ked som uz tak dlho sam a ziadna ma nechce a aj ja som narocny a vzdy sa nieco pokazi aj ked uz to vyzera na dobrej ceste s nejakou, alebo sa na to vykaslat a ignorovat jej dvorenie kedze nieje moj typ a nenechat sa vtiahnut do vztahu s niekym kto ma nepritahuje..?
Je toto znamenie od zivota ze mi dava sancu zmenit myslenie a brat aj to co vlastne nechcem alebo co? Som zmagoreny z toho ako sa zachovat..

daniela2

tak čo muž38? Rozvíril si tu diskusiu, čo z toho si si vybral, čo Ti tu bolo napísané? Máš nejaký plán ako ďalej? Pomohlo Ti toto tu?

Melek

ked sa ti nepáči tak ju zbytočne za nos neťahaj, nech sa na teba nenamotá a ty ju potom odkopnes.. ale mal by si jej povedat nejako jemne ze nemás zaujem, nech sa prestane na teba usmievkať, aj ked nepochopim tento typ zien... mas peniaze? luxusne auto? ze sa na teba tak lepí? ked sa ti tak lacno nuka? nič ine ma nenapadá...

ahjaj

moja mama zvykla hovoriť, že v istom veku sa už človek nemá spytovať, aký ten druhý je, ale kde je ešte nejaký. :-)
Ako si sa doteraz inštinktívne správal k tej žene? Pozvanie na kávu si prijal?

daniela2

nehnevaj sa, ale čo je to byt, auto a práca? Koľko máš rokov? Ak si na niečo schopný, tak je samozrejmosť, že si si to vedel zabezpečiť. Ja mám 28 rokov. Dva roky som drela v Nemecku na dvoch miestach naraz, nikam som nechodila, iba som šetrila a vďaka tomu mám vlastný byt, síce iba dvojizbový, ale stačí.
Mám aj auto, obstojne platenú prácu a diplom. Žiadnemu mužovi toto neponúkam. Ja ponúkam, keď ponúkam, tak seba samu a moje srdce. Ale momentálne mám srdce ešte v servise na generálnej oprave po vzťahu a preto ho neviem ponúkať. :-)

orol1

Omen, ja by som ho tiez nechcela. nie preto, ze je narocny, ale ze ako to cele riesi a analyzuje, a radi sa s knazom, s kamaratom, pritom este nikde s tou kolegynou nebol. Ked sa mu nepaci a nasilu to riesi.