chudnutie - jedalnicek

Príspevok v téme: chudnutie - jedalnicek
Klara 79

ahojte chcela by som poradit ze ako schudnut..bola by som rada keby mi niekto spravil jedalnicek ale bez vareneho jedla lebo mne sa varit nechce...napr. obed cottage cheese s paradajkami a podobne...diki vopred...momentalne mam 62 kil pri vyske 157 centimetrov a uz sa na seba ani nemozem pozerat..pre 3 rokmi som mala 48 kil..asi nechapete preco som tak pribrala..?..vsetko zapricinili moje psychicke problemy kvoli ktorym som bola aj v nemocnici :(..dakujem vsetkym ktori mi napisu poradia....mam 20 rokov

Baskicka

Tomáš 12345 viem veľmi dobre ,že nasilie je zlá vec .Nič sa nevyrieši navyše človek urobí akciu a každá vždy vyvolá reakciu. je to prejav nízkosti človeka .Ale keby sa môžeme stretnúť celkom určite by som porušila všetky svoje morálne etické aj duchovné zásady a ak by sa mi uľavilo len na 5 minút v tvojom prípade by mi to stálo za to.
TO je strašné !!!!!!!!!Z tebou by žiadna žena vo vzťahu nevydržala ani 5 minút lebo by ťa mala plné zuby.
Ovalila by ťa hocičím čo by mala pri sebe .

Tomas12345

ahjaj :

Lenže neviem či si si to ešte nevšimla ale ona pri svojich 62 kíl tuky určite nemá. To by musela mať o dosť kíl viacej.

Vidíš tuky tam kde nie sú, a prízvukujem že vy ženy máte na stravu často krát narozdiel od mužov nesprávne názory a výsledkom toho je potom to že takmer všetky prípady anorexie sú u žien. Proste vy ženy sa do stravovania celkovo nevyznáte rovnako ako sa nevyznáte do futbalu a politiky, zatial čo muži sa nevyznaju do ženských vecí.

ahjaj

ale potom netreba extra diétu. Jednoducho si vezmeš zošit a zapíšeš si všetko, čo ješ. Bude ťa to kontrolovať viac než si myslíš. Budeš sa riadne stravovať, len nejesť navyše. Fungovať to začne s určitosťou po týždni - vtedy prejdeš na to, že prehrešky nebudú, alebo ich bude stále menej, a budeš to mať pod kontrolou. Ďalšie urobí plávanie a prechádzky so psíkom.

oxalis

ak chces napis mi na mail ebrietas@seznam.cz
-kvoli comu beries tabletky
-ako sa citis ked sa pozries do zrkadla
-ako sa citis posledne mesiace
-co si posledny tyzden jedla vsetko od rana do vecera
-kolko mesacne priberas
-aku fyzicku aktivitu cez den urobis
-kolko mas volneho casu pre seba a co robis vo volnom case a ako sa citis vo volnom case.
-ci fajcis, pijes alebo ine latky uzivas.
kludne sa ti povenujem, viem o tom dost svoje. S vahou sa vzdycky da nieco urobit s psychikou velmi tazko..

Klara 79

ahoj, pribrala som lebo som vela jedla ..beriem lieky ktore podporuju chut do jedla..a mozno mi aj spomalili metabolizmus..neviem

ahjaj

Tomáš, cieľom chudnutia je siahnúť do organizmu po tuky, štiepiť ich, aby mal organizmus energiu. Logicky musíš konzumovať stravu chudobnejšiu na energiu, ale zas bohatú na živiny a vitamíny, ak chceš chudnúť. Bielkoviny - aby ti neubúdala svalová hmota. Sacharidy - menej - je to zdroj energie, a tá sa nemá čerpať počas chudnutia z jedla, ale z uložených tukových vankúšikov.
V populácii je viac ľudí s nadváhou ako s anorexiou. Cieľový človek má mať zdravú hmotnosť, t. j. štíhly, ale nebyť podvyživený a nemať ani nadváhu. Autorka článku má len 20 rokov, takže jednoznačne jej mierne schudnutie prospeje - myslím schudnúť 5-10 kíl, nie viac. Vtedy bude mať aj dobrú postavu a nebude ani chorobne chudá.