Laska sex ci nic?

Príspevok v téme: Laska sex ci nic?
laylaa

Prosim o radu, co robit s muzom, s ktorym som sa zoznamila a neviem, ci mu ide o sex alebo chce vztah. Zoznamili sme sa na chate a tvrdil, ze nie naozaj nechce iba sex, ale priatelku a zistili sme, ze nas spaja nieco co je zaklad nasho zivota, tak povedal, ze ma urcite chce. Stretli sme sa a chatovali, no v chate mi nikdy neposlal srdiecko ci pusu ani na dobru noc, nenapisal ze mu chybam nic. Druhe stretko a po nom po troch dnoch pisal menej dalsie dva dni a dalsie tri dni sa uz neozval. Potom zrazu napisal a potvrdil, ze sme vo vztahu jasne, len mal strasne vela prace. Dva dni pisal malicko a potom tyzden nic a zrazu sa ozval a ze ano vztah, len zase mal toho vela.
Problem je, ze nielen ze je pre mna idealny v horoskope, ale este aj spolocne zaujmy mame, pohlad na svet, mame radi skoro vsetko to iste. Som na nervy na jednej strane hovori ze ma naozaj chce na strane druhej sa sprava akoby mu slo len o sex.
Po dvoch tyzdnoch, co sme sa spoznali sa zacal tvarit akoby videl, ze ja sa iba chcem stretavat a nechcem sex s nim, ze on chce zenu so vsetkym, ze je rok bez sexu a uz to nezvlada.
Ukoncit to, lebo tyzden sa neozvat je naozaj dokaz ze mu ide len o sex? Byt jeho kamaratkou na sex alebo uverit ze naozaj ma moze chciet a strapnovat sa a davat mu najavo, ze ja ho chcem?
Taktiez je cudny v tom ze skoro stale, ked piseme, zrazu prestane a precita ma az po hodine a niekedy odpise niekedy nie. Jeho spravanie je cudne. Tvrdi, ze vidi, ze ja ho nechcem a odmietam sex.
K tomu ma o par dni narodeniny a povedal, ze minuly rok mal ako darcek sex od jednej zeny, cim mi naznacuje, ze to ocakava odo mna? Mam jeho narodeniny ignorovat a ukoncit komunikaciu, mam do chatu mu len zazelat, mam sa stretnut a kupit darcek, mat s nim sex?
Som zmatena....

laylaa

Zabudla som poznamenat, ze posobi strasne utiahnuto na stretku aj na fotkach ako smutny nestastny hanblivy a tvrdi, ze radsej pojde do sexclubu, kde uz vraj raz bol, akoby mal oslovovat zeny na chate ci nechcu sex s nim, lebo je to strapnovanie, ked nejaka by nechcela, ze to nie je jeho styl.

made in

ten by letel, ani pozdravit by som nestacila
je to idiot z rodu frajerkooo, ma tu temu, ze uz vie ako na zeny
takyto clovek nemoze byt pre teba ziadnym prinosom, nenechaj sa vyuzivat a zneuzivat