Laska sex ci nic?

Príspevok v téme: Laska sex ci nic?
laylaa

Prosim o radu, co robit s muzom, s ktorym som sa zoznamila a neviem, ci mu ide o sex alebo chce vztah. Zoznamili sme sa na chate a tvrdil, ze nie naozaj nechce iba sex, ale priatelku a zistili sme, ze nas spaja nieco co je zaklad nasho zivota, tak povedal, ze ma urcite chce. Stretli sme sa a chatovali, no v chate mi nikdy neposlal srdiecko ci pusu ani na dobru noc, nenapisal ze mu chybam nic. Druhe stretko a po nom po troch dnoch pisal menej dalsie dva dni a dalsie tri dni sa uz neozval. Potom zrazu napisal a potvrdil, ze sme vo vztahu jasne, len mal strasne vela prace. Dva dni pisal malicko a potom tyzden nic a zrazu sa ozval a ze ano vztah, len zase mal toho vela.
Problem je, ze nielen ze je pre mna idealny v horoskope, ale este aj spolocne zaujmy mame, pohlad na svet, mame radi skoro vsetko to iste. Som na nervy na jednej strane hovori ze ma naozaj chce na strane druhej sa sprava akoby mu slo len o sex.
Po dvoch tyzdnoch, co sme sa spoznali sa zacal tvarit akoby videl, ze ja sa iba chcem stretavat a nechcem sex s nim, ze on chce zenu so vsetkym, ze je rok bez sexu a uz to nezvlada.
Ukoncit to, lebo tyzden sa neozvat je naozaj dokaz ze mu ide len o sex? Byt jeho kamaratkou na sex alebo uverit ze naozaj ma moze chciet a strapnovat sa a davat mu najavo, ze ja ho chcem?
Taktiez je cudny v tom ze skoro stale, ked piseme, zrazu prestane a precita ma az po hodine a niekedy odpise niekedy nie. Jeho spravanie je cudne. Tvrdi, ze vidi, ze ja ho nechcem a odmietam sex.
K tomu ma o par dni narodeniny a povedal, ze minuly rok mal ako darcek sex od jednej zeny, cim mi naznacuje, ze to ocakava odo mna? Mam jeho narodeniny ignorovat a ukoncit komunikaciu, mam do chatu mu len zazelat, mam sa stretnut a kupit darcek, mat s nim sex?
Som zmatena....

JanaE

No ano, ty ho nechces stratit a preto sa pytas ako mas pokracovat, ale si vobec s nim spokojna? Vsak keby si bola stastna tak nepises tolko toho ako sa sprava. Aj keby si neviem co urobila pre vztah s nim nemozes zachranit nieco co ani neexistuje..Prestan sa s nim zaoberat, to bude pre neho nejlepsi darcek.

laylaa

ja viem ale zoznamit sa s niekym 2x sa stretnut nezanamena hned byt zalubeny... niekedy ste dobri kamosi sympatie mate sa radi a pomalz to pride... a on akoby videl ze ja nemma zaujem viac iba stretnut sa ako kamosi a on chcel viac aj sex... povedal na zaciatku ze chce zenu na vsetko, ielen sa stretavat a chatovat... tak potom mozno prestal pisat ked videl ze som akoby nemala zaujem no ja neviem...

hik

Muz ktory ma o zenu zaujem a je do nej zamilovany si vzdy ale vzdy! Cas najde !
Najde si aspon pol minuty nato aby ti napisal. Ak sa stale vyhovara ze nema cas nemiluje ta a navyse tomu tvojmu ide len o sex nie o vztah.
Zamilovany muz tuzi byt v kontakte so zenou ktoru miluje!
Bud je pise alebo vola. Najma na zaciatku vztahu je to dost intenzivne. Co nieje tvoj pripad a preto daj tomu koniec.

Lollka

Co z toho ze v horoskope sa k tebe hodi a mate spolocne zaujmy ked ich s tebou nezdiela a este jeho charakter ma vazne trhliny. Ked ma chlap zaujem tak si najde cas napisat denne aspon 1 sms aj keby mal ktoviekolko roboty. Tento na teba ani nemysli, spomenie si raz za cas, ozve sa, ale nestojis mu ani za to aby normalne ukoncil konverzaciu a rozlucil sa, miesto toho sa na hodinu odmlci. Toto inak ja neznasam ked cakam na odpoved a druha strana sa odhlasi alebo prestane odpovedat. Tebe tym dava jasne najavo co pre neho znamenas a ako si ta vazi. A este ma tu drzost naznacovat ti ze mu mas dat sex k narodeninam lebo pred rokom mu nejaka dala. Ja byt na tvojom mieste napisala by som mu, ze ked sa mu rodina bude skladat na prostitutku k narodeninam rada mu prispejes 50 centami. Kupila by som mu narodeninovu pohladnicu, prilepila tam tych 50 centov, napisala nieco ako ze mu zelam vsetko naj k narodkam a tu je ten prispevok na prostitutku na ktoru sa mu cela rodina sklada a hodila mu to do schranky.

Kikusik09

Ako vies, ze nie? Aj moj je skromny, utiahnuty a bol v bordeli, taktiez je velmi zaneprazdneny a nema cas a nie je jeho styl namotavat. Naozaj clovek nikdy nevie. Ma ten tvoj vlasy?

Kikusik09

Laylaa prosim ta kolko ma rokov? Lebo normalne som sa zlakla, ze cely popis sedi na mojho partnera, este aj ten moj ma o par dni narodky. Uz mam paranoju, lebo chlapi vedia mat aj niekolko zien naraz.

laylaa

zacal hovorit, ze chce so mnou byvat, lebo mam odist z bytu, ze si najdeme nieco.... zisiel by sa mi ako kamarat na sex, ale ako mat kamosa, ked mi klame o laske pre sex... pockam, co urobi najblizsie dni... ja som taka, ze mu sama nikdy nepisem, komunikujem malo, cakam, kedy on napise a aj ten tyzden povedal, ze preco som ja jemu nenapisala tyzden...