Laska sex ci nic?

Príspevok v téme: Laska sex ci nic?
laylaa

Prosim o radu, co robit s muzom, s ktorym som sa zoznamila a neviem, ci mu ide o sex alebo chce vztah. Zoznamili sme sa na chate a tvrdil, ze nie naozaj nechce iba sex, ale priatelku a zistili sme, ze nas spaja nieco co je zaklad nasho zivota, tak povedal, ze ma urcite chce. Stretli sme sa a chatovali, no v chate mi nikdy neposlal srdiecko ci pusu ani na dobru noc, nenapisal ze mu chybam nic. Druhe stretko a po nom po troch dnoch pisal menej dalsie dva dni a dalsie tri dni sa uz neozval. Potom zrazu napisal a potvrdil, ze sme vo vztahu jasne, len mal strasne vela prace. Dva dni pisal malicko a potom tyzden nic a zrazu sa ozval a ze ano vztah, len zase mal toho vela.
Problem je, ze nielen ze je pre mna idealny v horoskope, ale este aj spolocne zaujmy mame, pohlad na svet, mame radi skoro vsetko to iste. Som na nervy na jednej strane hovori ze ma naozaj chce na strane druhej sa sprava akoby mu slo len o sex.
Po dvoch tyzdnoch, co sme sa spoznali sa zacal tvarit akoby videl, ze ja sa iba chcem stretavat a nechcem sex s nim, ze on chce zenu so vsetkym, ze je rok bez sexu a uz to nezvlada.
Ukoncit to, lebo tyzden sa neozvat je naozaj dokaz ze mu ide len o sex? Byt jeho kamaratkou na sex alebo uverit ze naozaj ma moze chciet a strapnovat sa a davat mu najavo, ze ja ho chcem?
Taktiez je cudny v tom ze skoro stale, ked piseme, zrazu prestane a precita ma az po hodine a niekedy odpise niekedy nie. Jeho spravanie je cudne. Tvrdi, ze vidi, ze ja ho nechcem a odmietam sex.
K tomu ma o par dni narodeniny a povedal, ze minuly rok mal ako darcek sex od jednej zeny, cim mi naznacuje, ze to ocakava odo mna? Mam jeho narodeniny ignorovat a ukoncit komunikaciu, mam do chatu mu len zazelat, mam sa stretnut a kupit darcek, mat s nim sex?
Som zmatena....

laylaa

je slussne napisat ked s niekym chatujem ze idm nieco robit a nie nchat cloveka cakat.. potom vypsiuje kde si co neospisujes... toto e diskutabilne niekto to vyzaduje nikto nie.. ano pisme kedy mozme ale niekedy proste tak citim ze chcem dat clovkeu najavo ze teraz idem off... ale ked niekto stale takto ukonci komunikaciu a uz nic potom to je co za spravanie?
uz ma to ani nebavi riesit proste koniec.... zivot ide dalej, vie, ze si o nom myslim, ze je pako co chce len sex, ze ja ho nechcem a cakam, napise nieco mozno odpisem lebo som zvedava, co mi nove povie, nenapise ani ja uz nikdy nenapisem
ale neda mi - on povedal ze mal vztah rok tak preco stale mam pocit, ze nechapem uz po par dnoch tyzdnoch ako taky chlap mohol mat dlhe vztahy? ku kazdej sa tak spraval a kazda to znasala a bol vztah z toho, ci to len ku mne sa tak spravaju a odo mna chce vela chlapov len sex??
toto stale nechapem

laylaa

ja sledujem chlapa analyzujem aby som zistila ci mu ide o sex ci viac ja he neuhanam chlapom nikdy nepisem prva vzdy len cakam, iba ak uz je vztah tak pisem, ale zo zaciatku nie, nech mi je jasne, ci je to vztah ci len sex chce

Lia 756

OMAJGAD :D :D som sa pobavila na tvojom prispevku :D Ze STB :D
Ale mas uplnu pravdu.
No takto ja som zena, ale niekedy sa nestiham cudovat, co zeny "riesia" s tymi chlapmi. Rozoberaju a mesiac analyzuju, preco si zmenil pin kod na mobile, alebo kolko mu trva, kym odpise a ci teda su vo vztahu alebo nie a pod.

Ale verim, ze to autorka temy poukazala ako opis situacie, aby sme si vedeli predstavit ako funguje.
No na "chate" ako "chat" nikoho normalneho nenajdes. Myslim, ze niektory to pochopili, ze ste sa zoznamili niekde v drevenej chate :D
Takze uz to mi vylucuje, ze je taky zaneprazdneny, ze nestiha chudak ani odpisat. Ludia co funguju na "chate" maju vacsinou vela casu.
Takze ale keby aj...prosim ta ...co chces ty? Co hladas ty?
Ale ako napisala LOLLKA, tiez by som sa mu asi ponukla, ze mu prispejem, ked je taky zufaly.
Nie je v poriadku, ked ti po 2 tyzdnovej znamosti povie, ze minuly rok mal na narodeniny sex a tak to ocakava aj tento rok. Asi by som chytila zachvat smiechu, keby mi to povedal.
Mozno takto oslavuje celorocne. No pozri, to ze nema cas odpisovat by som u normalneho chlapa povazovala za uplne normalne. Ale v celom tomto kontexte ako si to opisala, ide podla mna o nejakeho sraca.
Ciny robia muza. To ze ti napise, ze ano sme vo ztahu ( co je z mojho pohladu nepochopitelne tiez, nechapem muza co rozobera, ci sme alebo nie vo vztahu) a nasledne sa tyzden neozve a potom ti povie ze ozaj mam narodeniny a minuly rok mi jedna dala sex....tak dufam, ze ma nesklames, tak to je cele zle.
Lebo myslim, ze ty mas zaujem o viac.
Normalna zena by sa mu uz viac ani neozvala.
A s urcitostou ti viem povedat, ze ked mu nedas ten "jeho darcek" strasne ho to urazi a uz s tebou nebude ani komunikovat .

ahjaj

"ked 5 komunikacii po sebe pise hodinu dve a zrazu prestane a precita ma neskor a raz odpise a raz nie a nikdy nenapise dobru noc ci nieco ze teraz musim nieco robit tak co to je,ja pisem vzdy idem do obchodu sprchy musim varit atd..."

ale veď život sa nežije na nete, ale na živo. Veď celý deň vysedávať na nete, a vedieť, že teraz varíš, teraz sa sprchuješ, to je nuda! Raz za deň a dosť. Aký si mala deň, na čo si myslela, nielen čo si robila, na čo si si spomenula, s kým zaujímavým si sa stretla. Raz za deň dlhšiu správu. Nie komunikáciu typu: idem do obchodu nakúpiť. To je pre koho zaujímavé? Ahoj, pekné ránko, dnes mám toho dosť veľa naplánované, dám Ti vedieť večer čo a ako sa mi podarilo. Zatiaľ sa drž a s úsmevom.
A potom sa ozveš večer, aká si šikovná, že si všetko postíhala, a proste superlatívy, trocha irónie, smiechu a potom, čo stihol on?
A keď Ti odpíše, neodpovieš hneď, ale na druhý deň ráno. Radšej menej často a kvalitne, ako správy typu, idem variť.

laylaa

jezis maria ale ked 5 komunikacii po sebe pise hodinu dve a zrazu prestane a precita ma neskor a raz odpise a raz nie a nikdy nenapise dobru noc ci nieco ze teraz musim nieco robit tak co to je
ja pisem vzdy idem do obchodu sprchy musim varit atd...
ukoncuje komunikaciu ze uz ma ma dost
koniec nic uz s nim nechcem nic uz to mam vyriesene vie ze mu neverim, ze chce ma na vztah, ked sa sprava ako sa sprava a je len na nom ukaze mi, ze ma chce fakt a zmeni sa alebo uz nenapise

ahjaj

ale veď keď prečíta, nemusí hneď odpovedať. Nemusí mať ani čas, ani náladu. Také pravidlo, čo som čítala, je do 24 hodín. Ok, aj to prepásol.
Podľa mňa si ho potom jednoducho zablokuj a život ide ďalej.
A keď Ti napíše na Vianoce, nemusíš odpovedať. Zdvorilosť a slušnosť má platiť obojstranne.

Omajgad

No ty si dobre mimo....si asi velmi zufala, ze takto vnimas veci. Strasne chces chlapa, ten chlap to vidi a chce z toho vykluckovat. Sledujes kedy odpise a kolko minut mu to trvalo? Co si na hlavu? Co si STB? Ved to nie je normalne. Tlacis na neho, dozadujes sa, doprosujes...a presne tak ta ten muz vnima. Ako zufalca

laylaa

ale cosi ved prestal pisat uz nereagoval naposledy prestal pisat po vyse hodiny precital a uz nic... vcera nenapisal... cakam co bude nenapise uz ani ja uz nikdy... ani na narodeniny nic teraz mu nenapisem, nie som blba... ani na vianoce ked prvy mi nenapise stastne a vesele

ahjaj

a čo tak skúsiť byť k nemu 10 dní vyslovene milá? Písať mu, samé pozitívne veci, že na neho myslíš - veď to je pravda, a niečo, z čoho sa tešíš, a spýtať sa ho, ako sa má on, a čo porába? Alebo mu zavolať. Jednoducho sa 10 dní milo správať a potom, akoby uťalo. A z jeho reakcií zistíš, na čom si. Aj tak je to len experiment. :-)

laylaa

je to pako koniec... ale ja potrebujem nazor inych, aby som vedela, ci ja sa spravam nemozne, ci stale narazam na pakov,,, on mal rok frajerku vraj vie mi niekto povedat ako je to teda mozne???