Váš názor na kolostrum

Príspevok v téme: Váš názor na kolostrum
Timotejjj

Chcel by som sa vás opýtať , aký máte názor na kolostrum , lebo podľa mňa je neprirodzené užívať kolostrum z kráv a kôz , keď najprirodzenejšie kolostrum pre človeka je podľa mňa z materského mlieka.

Máte niekto nejaké pozitívne výsledky s kozím alebo kravským kolostrom ?

Pozorovali ste aj vedľajšie účinky ?

Aký je váš názor na užívanie kozieho alebo kravského kolostra ..

dejana

Ahaaa, tak už viem. Vidíš, to som ani nevedela, že to je vlastne to prvotné mlieko od zvieraťa. Zase som o niečo múdrejšia, ďakujem ti :)

marge1987

Baby obidvom vam to napisem takto do jednej spravy. Kolostrum to je vlastne mledzivo a mledzivo, to je prva latka, ktora ide od "mamicky", v tomto pripade od samice. Preto sa aj hovori, ze pre male deti je dobre, ked ich matka koji lebo tiez ma v prsnikoch kolostrum. A toto mledzivo obsahuje aktivne zlozky, preto je take prospesne. Staci taketo vysvetlenie? Porozumeli ste?

palinocka

to by som sa aj ja rada opytala, kedze tiez pocuvam v okoli, ze sa mnohi dali na jeho uzivanie, no bolo mi blbe sa ich na to popytat, aby som nevyzerala trapne

dejana

Žienky a z čoho sa to vlastne vyrába??? Všade vidím kolostrum, kolostrum ale vôbec neviem, čo to vlastne je a z čoho to je vyrábané :O

marge1987

Lienerka uzivam ho nejakych 5 mesiacov, zacala som ho na jesen, ked znovu vyskocila tato "pandemia". Hodnotim ho velmi pozitivne, kedze vzdy cez zimu som byvala chora a tento rok vobec nie (klop, klop). Kludne si mozeme, budem rada:-) Tak aj ty mi napis, ako ho vnimas:-)

daninka25

Kočky je medzi nimi, medzi jednotlivými značkami vlastne aj nejaký ten rozdiel v zložení? Podľa čoho ste si to svoje kolostrum vyberali?

lienerka55

som rada marge, ze uzivas rovnake :) a ako dlho ho uz uzivas? a ako ho hodnotis? :) mozeme si tu trochu popismenkovat, co povies? :)

lienerka55

tak tych znaciek je velmi vela a preto doktorovi nehovoria konkretne znacky, ale povedia pacientovi iba kolostrum a uz je na nom, ake si vyberie. no z mojich skusenosti odporucam kolostrum od firmy Barny´s. je velmi dobre, ma perfektne zlozenie a je aj ucinne. sama ho uzivam uz iste obdobie a velmi dobre sa citim :)

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.