Váš názor na kolostrum

Príspevok v téme: Váš názor na kolostrum
Timotejjj

Chcel by som sa vás opýtať , aký máte názor na kolostrum , lebo podľa mňa je neprirodzené užívať kolostrum z kráv a kôz , keď najprirodzenejšie kolostrum pre človeka je podľa mňa z materského mlieka.

Máte niekto nejaké pozitívne výsledky s kozím alebo kravským kolostrom ?

Pozorovali ste aj vedľajšie účinky ?

Aký je váš názor na užívanie kozieho alebo kravského kolostra ..

humienka5

karka samozrejme, ze mozem, nerobi mi to ziadny problem a rada sa s vami podelim o skusenosti :) momentalne uzivam kolostrum s beta-glukanmi od spolocnosti Barny´s. ked pridem z roboty, mozem vam odfotit aj obal, aby ste vedeli ako vyzera. isla som vam napisat co obsahuje ale pozeram, ze to som vam uz spominala, normalne som za ten cas zabudla :D :D

monchitta

teraz vďaka tejto dobe v ktorej žijeme sa viacej ľudí začalo o svoje zravie zaujímať, čo je taký paradox. no možno to fakt nakopne niektorých ľudí k tomu, aby sa o seba viacej starali

adellline

ani nevrav, ja sa v tom tiez uz nejaky ten cas neviem zorientovat, ku ktoremu sa naklonit. nechcela by som si vybrat nejake nespravne

karka259

Humienka a môžeš nám aj napísať, aké kolostrum užívaš? Lebo som na internete pozerala a neskutočne veľa značiek existuje:O:O

humienka5

gogora kolostrum je velmi dobry produkt na posilnenie imunitneho systemu, hlavne v tomto case, ked vsade zuri koronavirus. uzivam ho uz dlhsiu dobu a musim si zaklopkat, ale covid-a som este nemala a myslim si, ze aj vdaka tomuto produktu to tak je. ako pri kazdom produkte je dolezite pozerat na zlozenie. ja mam take, ktore obsahuje kvalitne bovinne kolostrum, zinok, vitamin C, selen a kvalitne beta-glukany. treba si uvedomit, ze kolostrum je tu uz dlheee roky, kedze ho uz poznali staroveki inkovia, egyptania, kelti a greci. neviem, co dalej ti este napisat a preto ta prosim o to, aby si sa pytala, co ta zaujima.

gogora

Ahojte ludia, rada by som si precitala vase nazory na kolostrum? Uziva ho niekto z vas? Ake mate skusenosti, pomaha to? Za odpovede vopred dakujem :)